Hotel Vltava Český Krumlov


Hotel Vltava Český Krumlov

Kaplická 448, Český Krumlov
ubytování v okrese Český Krumlov
Foto Hotel Vltava Český Krumlov
otel Vltava byl rekonstruován na jaře 2010 a 2011. Ke stávajícím 28 pokojům přibylo dalších 7 nových pokojů. V hotelu je nově výtah a restaurace pro 80 osob, kde se podávají snídaně formou bufetu.  V hotelu Vltava naleznete 31 dvoulůžkových a 4 čtyřlůžkové pokoje, 1 dvoulůžkový pokoj s koupelnou pro invalidy. Velká snídaňová místnost s rautovými stoly pro 80 osob, Výtah K příjemnému ubytování Vám nabízíme rekonstruované pokojíčky v minimalistickém stylu vybavené vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC, televizorem se satelitem a telefonem s přímou volbou. Nabízíme Vám příjemné a cenově dostupné ubytování ve 35 útulně zařízených pokojích, služby naší recepce, která je otevřena 24 hodin (telefon, fax, internet, shop). WIFI připojení zdarma. Ve spolupráci s cestovními agenturami a infocentry Vám zajistíme např. průvodce městem a okolím, vstupenky na kulturní akce (divadla, koncerty, výstavy atd. ) sportovní vyžití (plavecký bazén, tenis, bowling, projížďky na koních, půjčení jízdních kol, raftů, lodí atd. ) a další aktivity, které přispějí k Vaší spokojenosti a příjemně stráveným dnům v Českém Krumlově a okolí. Za hotelem je parkoviště pro hosty, které je v ceně pobytu. Parkoviště pro autobusy je vzdáleno 150m od hotelu v uzamykatelném areálu za poplatek. Na základě objednávky zajistíme obědy, večeře pro skupiny. Rauty, svatby, smuteční hostiny atd.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10 hod.

Hotel Vltava Český Krumlov stravování

Hotelová Restaurace nabízí obědy, večeře, oslavy, rauty, večírky svatby, kongresy atd. pro skupiny a na základě objednávky.

Popis okolí hotelu, Český Krumlov a Jižní Čechy

Hotel Vltava se nachází na okraji Českého Krumlova, historické jádro města je vzdáleno deset minut klidné chůze. Za hotelem se nachází parkoviště pro hosty, banka (50m) , udržované přírodní koupaliště (100m) , autobusové nádraží (300m) , čerpací stanice (400m) a lékárna (400 m).

Řekne se Český Krumlov, Jižní Čechy, ale kde Hotel Vltava Český Krumlov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Vltava Kaplická 448 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Hotel Vltava Český Krumlov

Hotel Vltava Český Krumlov zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Český Krumlov, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Vltava Český Krumlov

Hotel Vltava Český Krumlov recenze na ubytování Český Krumlov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Vltava Český Krumlov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Vltava Český Krumlov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Vltava Český Krumlov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Vltava Český Krumlov z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Vltava Český Krumlov

Adresa a kontakt na Hotel Vltava Český Krumlov
Kaplická 448
381 01 Český Krumlov


ev.č.238 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Vltava Český Krumlov a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Vltava Český Krumlov je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Vltava Český Krumlov je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Salety
  Foto hotelu Hotel Salety se nachází v těsné blízkosti městského muzea a zámku Valtice, který tvoří významnou součást Lednicko-valtického…
  hotely Břeclav
 • Eurohotel
  Foto hotelu Eurohotel Garni se nachází nedaleko obchodního a lázeňského centra města Karlovy Vary. Dobré spojení zajišťuje blízkost…
  hotely Karlovy Vary v lokalitě Lázně
 • Hotel Mědínek
  Foto hotelu Hotel Mědínek Old Town*** se nachází v historickém centru města Kutná Hora, zapsaného do seznamu UNESCO. Hotel…
  hotely Kutná Hora