Hotýlek Belvedér Horní Planá


Hotýlek Belvedér

Jiráskova 313, Horní Planá
ubytování v okrese Český Krumlov
Foto Hotýlek Belvedér
Hotýlek se nachází na kraji města Horní Planá – na břehu Lipenské přehrady. Celý levý břeh jezera slouží zejména k rekreačním účelům s možností koupání, vodních sportů a cykloturistiky. Hotýlek se nachází na kraji města Horní Planá – na břehu Lipenské přehrady. Celý levý břeh jezera slouží zejména k rekreačním účelům s možností koupání, vodních sportů a cykloturistiky.
Hotýlek je díky svému umístění ideální základnou pro všechny výše uvedené formy aktivního odpočinku.
Nabízíme Vám ubytování ve 3 dvoulůžkových, 2 třílůžkových a 4 čtyřlůžkových pokojích se sociálním zařízením na pokojích. Dále máme 2 čtyřlůžkové pokoje s jedním sociálním zařízením mezi pokoji a 2 třílůžkové pokoje také s jedním sociálním zažízením mezi pokoji.
Pro vozidla hostů je u hotelu k dispozici parkoviště. Pro kola, lyže apod. je vyhrazen zamykatelný prostor.

Pokoje v hotelu

Hotýlek má 14 pokojů, z toho 3 dvoulůžkové (1 s balkónem) , 2 třílůžkové (1 s balkónem) a 4 čtyřlůžkové (2 s balkónem) s vlastním sociálním zařízením na pokoji a 2 čtyřlůžkové pokoje s balkónem s jedním sociálním zařízením mezi těmito pokoji a 3 dvoulůžkové pokoje (2 s balkńem) , rovněž s jedním soc. zařízením mezi pokoji.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00 hod.

Hotýlek Belvedér stravování

Stravování je možné formou snídaně, nebo polopenze nebo plné penze v hotelové restauraci s kapacitou 48 míst. Dále vaříme dle nabídky v jídelním lístku.

Řekne se Horní Planá, Šumava a Český les, ale kde Hotýlek Belvedér hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotýlek BELVEDÉR Jiráskova 313 Horní Planá. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

dospělí děti do 10 let Snídaně: 70 Kč 49 Kč Polopenze: 150 Kč 105 Kč Plná penze: 230. – Kč 161 KčSnídaně se nabízejí z 11 druhů jídla. Obědy a večeře jsou hotová jídla s polévkou.

Služby při ubytování

Hotýlek Belvedér Horní Planá Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, parkoviště u hotelu, volně přístupnou zahradu, internet, úschovna jízdních kol, sekretářské služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 200 m od hotelu, zahrát bowling 500 m od hotelu, uklidnit se při minigolfu 200 m od hotelu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 300 m od hotelu, namazat tága, billiard je 500 m od hotelu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotýlek Belvedér poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotýlek Belvedér nabízí: restaurace, zahrádka, cukrárna 500 m od hotelu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka 500 m od hotelu, dětské hřiště 300 m od hotelu, kino 1000 m od hotelu, divadlo 40000 m od hotelu, houbaření, rybolov, masáže 500 m od hotelu.


Fotogalerie ubytování Hotýlek Belvedér

Hotýlek Belvedér recenze na ubytování Horní Planá

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotýlek Belvedér kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotýlek Belvedér na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotýlek Belvedér můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotýlek Belvedér z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotýlek Belvedér

Adresa a kontakt na Hotýlek Belvedér
Jiráskova 313
382 26 Horní Planá


ev.č.445 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotýlek Belvedér a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotýlek Belvedér je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotýlek Belvedér je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely