U Malého Vítka Český Krumlov


U Malého Vítka

Radniční 27, Český Krumlov
ubytování v okrese Český Krumlov
Foto U Malého Vítka
U Malého Vítka - rezervovat ubytování nyní

Hotýlek U Malého Vítka je umístěn v srdci historického centra Českého Krumlova. Najdete nás v Radniční ulici, která je spojnicí vnitřního města s podzámčím nazývaném Latrán, cca 20 metrů pod náměstím.

Všechny tři domy, které jsou hotelovým provozem propojeny, jsou gotického původu s patrnými renesančními i mladšími dostavbami a přestavbami. Vývoj všech tří objektů spolu více či méně v různých obdobích souvisel. Dva spojené domy v Radniční ulici mají barokně klasicistní fasády. Samostatný dům v Panské ulici má průčelí gotického původu s portálem z 2. poloviny 15. století s obrazem sv. Antonína Paduánského z roku 1673. Ubytovací kapacita našeho hotýlku čítá celkem 20 pokojů se 45 lůžky. Každý z našich pokojů je originálně vyřešen jak po výtvarné, tak architektonické stránce. Veškeré zařízení celého objektu je vyrobeno ze dřeva – od podlah, podkrovních stropů přes nábytkové zařízení. Nabízíme standardní sociální vybavení, každý z pokojů je vybaven vlastním sprchovým koutem s toaletou. U pokojů De luxe je umístěna vana v prostoru originálního interiéru.

Pokoje v hotelu

Každý z našich pokojů je originálně vyřešen jak po výtvarné, tak po architektonické stránce. Veškeré zařízení celého objektu je vyrobeno ze dřeva – od podlah, podkrovních stropů přes nábytkové zařízení. Standardně je ve vybavení pokojů sociální zařízení (sprchový kout s toaletou). V pokojích De luxe je místo sprchového koutu vana.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

U Malého Vítka stravování

Snídaně v ceně ubytování.

Řekne se Český Krumlov, Jižní Čechy, ale kde U Malého Vítka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: U MALÉHO VÍTKA Radniční 27 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Parkování máme v areálu pivovaru Eggenberg, kde je 24hodinová stálá služba od roku 2012 za poplatek 200 Kč/auto/den nebo 500 Kč/autobus/den.

Ceny jsou včetně DPH, místních poplatků a snídaně.

Služby při ubytování

U Malého Vítka Český Krumlov Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 40 osob, informační služba, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, parkoviště za poplatek 200 Kč, internet, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby.

Zaměření ubytování v hotelu

U Malého Vítka poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, turistiku, romantické pobyty, pobyty s dětmi, levné ubytování.

Gastronomie

V oblasti gastronomie U Malého Vítka nabízí: restaurace, pizzerie 50 m od hotelu, vinárna, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka 50 m od hotelu, dětské hřiště 100 m od hotelu, kino 500 m od hotelu, divadlo 150 m od hotelu, jízda na koni, solárium 50 m od hotelu, masáže 50 m od hotelu.


Fotogalerie ubytování U Malého Vítka

U Malého Vítka recenze na ubytování Český Krumlov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí U Malého Vítka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat U Malého Vítka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na U Malého Vítka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na U Malého Vítka z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.245 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na U Malého Vítka a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě U Malého Vítka je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

U Malého Vítka je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Wellness hotel Renospond
  Foto hotelu Celý hotelový komplex se nachází na úpatí Českomoravské vysočiny, která je z ekologicky nejčistších oblastí České republiky.…
  hotely Chrudim ubytování od 600 Kč
 • Boromeum Residence
  Foto hotelu Hotel Boromeum residence nabízí ubytování v komfortně a moderně vybavených apartmánech s jedním až čtyřmi lůžky v centru Hradce…
  hotely Hradec Králové ubytování od 1650 Kč
 • Hotel Trumf
  Foto hotelu Hotel Trumf se nachází v klidné části města v blízkosti historického centra. Hotel prošel celkovou rekonstrukcí. Blízké…
  hotely Mladá Boleslav ubytování od 1880 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 137 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.