U Malého Vítka Český Krumlov


U Malého Vítka

Radniční 27, Český Krumlov
ubytování v okrese Český Krumlov
Foto U Malého Vítka

Hotýlek U Malého Vítka je umístěn v srdci historického centra Českého Krumlova. Najdete nás v Radniční ulici, která je spojnicí vnitřního města s podzámčím nazývaném Latrán, cca 20 metrů pod náměstím.

Všechny tři domy, které jsou hotelovým provozem propojeny, jsou gotického původu s patrnými renesančními i mladšími dostavbami a přestavbami. Vývoj všech tří objektů spolu více či méně v různých obdobích souvisel. Dva spojené domy v Radniční ulici mají barokně klasicistní fasády. Samostatný dům v Panské ulici má průčelí gotického původu s portálem z 2. poloviny 15. století s obrazem sv. Antonína Paduánského z roku 1673. Ubytovací kapacita našeho hotýlku čítá celkem 20 pokojů se 45 lůžky. Každý z našich pokojů je originálně vyřešen jak po výtvarné, tak architektonické stránce. Veškeré zařízení celého objektu je vyrobeno ze dřeva – od podlah, podkrovních stropů přes nábytkové zařízení. Nabízíme standardní sociální vybavení, každý z pokojů je vybaven vlastním sprchovým koutem s toaletou. U pokojů Superior je umístěna vana v prostoru originálního interiéru. Hotel není vybaven výtahem a klimatizací, a proto nám, prosím, dejte vědět o potřebě umístnění Vašeho pokoje v nižších patrech již při rezervování Vašeho pobytu. S ohledem na vyšší věk a zdravotní problémy. Chápejte prosím, že v sezoně je pak velmi těžké, či nemožné, pokoje prohodit až v den Vašeho příjezdu. Interiéry hotelu jsou striktně nekuřácké, kromě terasy, která je kuřákům vždy k dispozici. Kouření z okna pokoje je chápáno jako kouření uvnitř budovy a bude mít za následek vysoký poplatek účtovaný hostovi.

Pokoje v hotelu

Každý z našich pokojů je originálně vyřešen jak po výtvarné, tak po architektonické stránce. Veškeré zařízení celého objektu je vyrobeno ze dřeva – od podlah, podkrovních stropů přes nábytkové zařízení. Standardně je ve vybavení pokojů sociální zařízení (sprchový kout s toaletou). V pokojích Superior je k sprchového koutu navíc vana v prostoru pokoje.
Kromě pokoju Malý Vítek, který má pouze vanu v prostoru. Pokoj "strašidlo Buru Buru" jako jediný nemá pokoj v protoru pokoje, ale pouze v koupelně. Hotel není vybaven výtahem a klimatizací, a proto nám, prosím, dejte vědět o potřebě umístnění Vašeho pokoje v nižších patrech již při rezervování Vašeho pobytu. S ohledem na vyšší věk a zdravotní problémy. Chápejte prosím, že v sezoně je pak velmi těžké, či nemožné, pokoje prohodit až v den Vašeho příjezdu. Interiéry hotelu jsou striktně nekuřácké, kromě terasy, která je kuřákům vždy k dispozici. Kouření z okna pokoje je chápáno jako kouření uvnitř budovy a bude mít za následek vysoký poplatek účtovaný hostovi.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

U Malého Vítka stravování

Snídaně v ceně ubytování.

Řekne se Český Krumlov, Jižní Čechy, ale kde U Malého Vítka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: U MALÉHO VÍTKA Radniční 25 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

V CENTRU MĚSTA JE VYMEZENA PĚŠÍ ZÓNA, DO KTERÉ JE VJEZD POVOLEN POUZE S POVOLENÍM MĚSTSKÉHO ÚŘADU A S ČASOVÝM OMEZENÍM! HOTEL NEZODPOVÍDÁ ZA HOSTA, KTERÝ PORUŠIL TUTO VYHLÁŠKU A BYL POKUTOVÁN!
Osoby prokazatelně ubytované v ubytovacím zařízení v pěší zóně:
Vjezd pouze v době od 15:00 do 10:30 hod. na základě jednorázové povolenky k vjezdu do pěší zóny.
Cena povolenky je 100, -Kč/max 24 hod. , povolenky vydává Městská policie Český Krumlov. (Náš hotel tyto jednorázové povolenky poskytuje za cenu 100, -Kč.)
Mimo stanovený čas (15:00 do 10:30 hod.) je pro přepravu osob nebo zavazadel možné využít místních taxi služeb.
Povolenka neslouží jako parkovací lístek, ale pouze k přepravě osob a zavazadel k hotelu, nebo z hotelu.

MOŽNOSTI PARKOVÁNÍ: Můžete využít parkování Parking Pivovar na nádvoří v areálu pivovaru Eggenberg (Pivovarská 27 - GPS), což je kolem 10 minut cesty chůzí od našeho hotelu, a kde je celý den vrátný přítomen. Parkovací karta stojí 200, -Kč na den za 1 vůz. Můžete si ji zakoupit přímo na místě, nebo na hotelu. Také můžete využít veřejná placená parkoviště P1, P2, P3 a P5, které je na “AN“. Cena pro P1, P2 a P3 je 450, -Kč na den za 1 vůz. Cena P5 na “AN“ je 20, -Kč/hodina, ale nejvzdálenější od centra. Zájezdové autobusy mají zakázáno zastavovat kdekoliv, kromě jasně určených míst pro výstup a nástup, označených “BUS-STOP“. Také nesmí parkovat nikde jinde, než na parkovištích, která jsou označená “P-BUS“. Také vjezdy do některých ulic a částí města jsou pro autobusy zakázány. Máte-li v plánu dorazit do města s početnější skupinou, prosím, kontaktujte nás, pomůžeme Vám získat slevový kód na parkovné pro autobus. Více informací naleznete zde: />Popis cesty do pivovaru:
Google maps: %C3%A1+27, +Latr%C3%A1n, +381+01+%C4%8Cesk%C3%BD+Krumlov/@48. 8123334, 14. 3176655, 17z/data=! 3m1! 4b1! 4m5! 3m4! 1s0×47735 d7429f578f3: 0×53 e894524f7b3783! 8m2! 3d48. 8123299! 4d14. 3198595Po silnici z Českých Budějovic se míjí cedule s označením Českého Krumlova. Přijíždí se na první kruhový objezd, kde se jede rovně. Po pravé ruce míjíte čerpací stanicí Benzina a obchodní dům Lidl, po levé ruce pak čerpací stanice OMV. Jedete stále rovně dolu z kopce. (po pravé ruce Kaufland a barevné sídliště „ Mír”). Dojedete na další kruhový objezd, kde jedete stále rovně ke světelné křižovatce. Zde pojedete stále rovně, podjedete most a za ním cca 50 metrů (kolem autobusové zastávky) zahnete doprava. Po levé ruce paneláky, ČSOB a po pravé ruce vyhrazené parkoviště pro místní. Hned za ním zahnete doprava, kde vjíždíte na most, který jste podjeli. Projíždíte „ Budějovickou branou“ hned za ní po levé ruce Hostel 99, po pravé ruce pekárna Deli 99. Jedete stále rovně cca 100 metrů, kde je po levé straně pošta a cesta se rozdvojuje. Cesta doleva vede přímo k pivovaru Eggenberg, v jehož areálu naši klienti parkují. Vpravo začíná pěší zóna. Do té nesmíte. Pro parkování v pivovaru Eggenberg potřebujete kartu, ale většinou ji lze doručit při odjezdu. Na vrátnici nahlašte, že jste ubytováni v našem hotelu. Popřípadě můžete parkování uhradit rovnou tam, cena je stejná – 200, - Kč / auto a den. Pěšky se pak dostanete k hotelu, mírnou chůzí cca 10 minut, tak že od vrátnice míříte rovně, kolem Pivovarské restaurace, po cca 10 metrech zde můžete odbočit doleva a projít dvorem kláštera rovnou k Červené bráně. Odbočíte doleva, kde po pravé straně míjíte zámek, po levé ruce dále pak Pizzeria Latrán a prodejnu Baťa, pak budete míjet šedivý kostel, kde je muzeum marionet, a obchody a to se už dostáváte k Lazebnickému mostu, za ním cca 30 metrů po pravé straně je už náš hotel – naproti nám je Optika. Pokud by byl jakýkoliv problém, kontaktujte recepci na tel.

Doplňující informace

Recepční doba: 08:00 hod. – 19:00 hod.
V případě pozdního příjezdu kontaktujte prosím recepci předem na níže uvedené kontakty.
- E-mail: />- Pevná linka: + 925
Poplatek za neohlášený pozdní Check-In: – 550, -Kč
Check-In: 14:00 hod. – 18:00 hod.
Check-Out: do 11:00 hod.

Čas snídaní: 08:00 hod. – 10:30 hod.
Prosím informujte nás o brzkém odjezdu před časem snídaní, abychom Vám mohli připravit balíček na cestu.

Způsob platby: hotově, nebo platební kartou – na recepci v den příjezdu
(Rezervace s virtuální kartou a rezervace s nevratnou cenou jsou předplaceny. Částka v hodnotě ceny ubytování je stržena z karty vždy v den provedení rezervace.)

(Snídaně, DPH a místní poplatky jsou zahrnuty v ceně ubytování.)
Standardním postupem je před-autorizace transakce částky v hodnotě ceny za první noc, to aby se potvrdilo, že je Vaše kreditní karta platná. Jakmile se karta ukáže jako platná, předběžná autorizace je stornována, bez poplatku. (Přijímáme většinu druhů kreditních karet.)
(Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem.)

Služby při ubytování

U Malého Vítka Český Krumlov Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 40 osob, informační služba, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, parkoviště za poplatek 200 Kč, internet, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby.

Zaměření ubytování v hotelu

U Malého Vítka poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, turistiku, romantické pobyty, pobyty s dětmi, levné ubytování.

Gastronomie

V oblasti gastronomie U Malého Vítka nabízí: restaurace, pizzerie 50 m od hotelu, vinárna, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka 50 m od hotelu, dětské hřiště 100 m od hotelu, kino 500 m od hotelu, divadlo 150 m od hotelu, jízda na koni, solárium 50 m od hotelu, masáže 50 m od hotelu.


Ceník ubytování U Malého Vítka

U Malého Vítka zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Český Krumlov, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování U Malého Vítka

U Malého Vítka recenze na ubytování Český Krumlov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí U Malého Vítka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat U Malého Vítka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na U Malého Vítka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na U Malého Vítka z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte U Malého Vítka

Adresa a kontakt na U Malého Vítka
Radniční 27
381 01 Český Krumlov


ev.č.245 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na U Malého Vítka a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě U Malého Vítka je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

U Malého Vítka je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Bermuda
  Foto hotelu Hotel Bermuda se nachází na okraji velmi cenné historicky chráněnné městské památkové rezervace Znojmo. Další výhodou…
  hotely Znojmo
 • Hotel Purkmistr
  Foto hotelu Luxusní ubytování ve městě Kroměříž, které je v seznamu UNESCO díky svým kulturním a přírodním památkám, vám poskytne…
  hotely Kroměříž
 • Hotel Aplaus Litomyšl
  Foto hotelu Hotel nabízí luxusní ubytování, prostory pro firemní akce, školení, recepce, rauty, catering a další gastronomické a ubytovací…
  hotely Svitavy