Village Golf Hotel Svachův Dvůr Mirkovice


Village Golf Hotel Svachův Dvůr

Svachova Lhotka 1, Mirkovice
ubytování v okrese Český Krumlov
Foto Village Golf Hotel Svachův Dvůr

Romantický hotel přestavěný z původního selského dvora uprostřed golfového hřiště. Hotel je částečně obklopen smíšeným lesem, k řece Vltavě je to 0,5 km. U nás najdete skutečný klid a odpočinek.

Hotel se nachází uprostřed golfového hřiště GC Český Krumlov vedle obce Chabičovice cca 6 km od centra města Český Krumlov. 17 pokojů je vybaveno dle standardu 3*, apartmány mají klasifikaci 4*. Pro hotelové hosty i ostatní návštěvníky je k dispozici vlastní restaurace s jihočeskými specialitami, dále k večernímu posezení slouží lobby bar a pro speciální akce se využívá kongresové centrum. Všichni hosté mají k dispozici wi-fi. Kapacita hotelu je 50 lůžek s možností přistýlek. Specializujeme se na pobyty, kde vás rádi naučíme dalším sportům - golf, severská chůze, jezdectví. Od nás můžete podnikat výlety do jižní části Šumavy - na Lipno 25 km, do Kašperských Hor 65 km, do Českého Krumlova 6 km, do Linze 45 km.

Pokoje v hotelu

V nabídce máme jednolůžkové až čtyřlůžkové pokoje, všechny mají WC oddělené od koupelny se sprchou. Na pokojích jsou barevné TV + SAT, výhled z oken je na les nebo přilehlé golfové hřiště. Celkem disponujeme 17-ti pokoji. Část pokojů je vybavena minibarem. Všechny pokoje mají předsíňky s dalším vstupem do ložnice.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Village Golf Hotel Svachův Dvůr stravování

jihočeská kuchyně s místními specialitami

Popis okolí hotelu, Mirkovice a Jižní Čechy

vynikající místo pro pěší i cyklo turistiku - Kleť 10 km, Zlatá Koruna 8 km, České Budějovice 15 km, Hluboká 15 km, Lipno 25 km, Nové Hrady - 25 km

Řekne se Mirkovice, Jižní Čechy, ale kde Village Golf Hotel Svachův Dvůr hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Village golf hotel Svachův Dvůr Svachova Lhotka 1 Mirkovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

autem přímo k hotelu, od vlakového a autobusového nádraží (8 km) jsme připraveni zajistit vám dopravu přímo k nám do resortu za cenu 100 Kč/osobu (tam a zpět)

Doplňující informace

díky úzké spolupráci s golfovým hřištěm se specializujeme na poskytování vícedenních golfových kurzů, kde vás naučíme hrát golf


Fotogalerie ubytování Village Golf Hotel Svachův Dvůr

Village Golf Hotel Svachův Dvůr recenze na ubytování Mirkovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Village Golf Hotel Svachův Dvůr kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Village Golf Hotel Svachův Dvůr na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Village Golf Hotel Svachův Dvůr můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Village Golf Hotel Svachův Dvůr z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Village Golf Hotel Svachův Dvůr

Adresa a kontakt na Village Golf Hotel Svachův Dvůr
Svachova Lhotka 1
382 32 Mirkovice


ev.č.1083 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Village Golf Hotel Svachův Dvůr a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Village Golf Hotel Svachův Dvůr je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Village Golf Hotel Svachův Dvůr je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely