Golf Hotel Morris Zádub


Golf Hotel Morris

Závišín 724, Zádub
ubytování v okrese Cheb
Foto Golf Hotel Morris

Golf hotel Morris **** se nachází 50 metrů od Royal Golf Clubu Mariánské Lázně. Ubytování je našim hostům poskytováno v 58 luxusně zařízených jednolůžkových, dvoulůžkových a apartmánových pokojích. Celková ubytovací kapacita je 145 osob. Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování a servírujeme je formou bufetu v atriové restauraci s výhledem na golfové hřiště.
Příjemná atmosféra Golf hotelu Morris je podpořena originálním starožitným nábytkem a doplňky ve staroanglickém stylu.

Pokoje v hotelu

Hotel nabízí luxusní ubytování ve 58 pokojích s maximální kapacitou 145 osob. Nezbytným vybavením každého standardního pokojeje TV+SAT, telefon a minibar, internetové připojení, nábytek v anglickém stylu, sociální zařízení a koupelny s vanou nebo se sprchovým koutem.

Golf hotel Morris **** Mariánské Lázně je rozděl na 3 části: budova A, budova B, budova C

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Golf Hotel Morris stravování

Hotelová restaurace je zmaměřená na středomořskou kuchyni a národnostní speciality (mexická, řecká, apod.). Zajistíme plný stravovací servis a catering v rámci školení meetingů, konferencí, firemních dnů (coffe break, snídaně, obědy, večeře, plná penze) až pro 200 osob v hotelové části.

Popis okolí hotelu, Zádub a Západočeské lázně

Golf hotel Morris je mezinárodní asociací AHR certifikován na **** standard a stal se jedním z nejlépe hodnocených hotelů v Mariánských Lázních. Hotel navštíví průměrně 20.00 0 spokojených zákazníků ročně!

Je umístěn přímo naproti Royal Golf Club Mariánské Lázně v nejklidnější části Mariáských Lázní.

Řekne se Zádub, Západočeské lázně, ale kde Golf Hotel Morris hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Golf Hotel Morris Závišín 724 Zádub. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Golf hotel Morris se nachází 1 kilometr od lázeňského centra města, 50m od golfového hřiště a 500m od lyžařského areálu.

Služby při ubytování

Golf Hotel Morris Zádub Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, informační služba, výtah, bezpečnostní schránka, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 200 Kč, bezbariérový přístup, klimatizace, parkoviště u hotelu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, sekretářské služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zacvičit ve fitness, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek), zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete, při nepřízni počasí využijte golfový trenažér.

Zaměření ubytování v hotelu

Golf Hotel Morris poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, business.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Golf Hotel Morris nabízí: restaurace, bar, kavárna, lobby bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, whirlpool, masáže.


Ceník ubytování Golf Hotel Morris

Golf Hotel Morris zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Cheb, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Golf Hotel Morris

Golf Hotel Morris recenze na ubytování Zádub

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Golf Hotel Morris kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Golf Hotel Morris na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Golf Hotel Morris můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Golf Hotel Morris z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Golf Hotel Morris

Adresa a kontakt na Golf Hotel Morris
Závišín 724
353 01 Zádub


ev.č.2340 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Golf Hotel Morris a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Golf Hotel Morris je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Golf Hotel Morris je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Hotely v Karlovarském kraji

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 132 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.