Hotel Goethe Mariánské Lázně Mariánské Lázně


Hotel Goethe Mariánské Lázně

Závišín 3, Mariánské Lázně
ubytování v okrese Cheb
Foto Hotel Goethe Mariánské Lázně

Lázeňský hotel Goethe se nachází v přírodní rezervaci Slavkovský les v blízkosti světově známého lázeňského města Mariánské Lázně.

Hotel je částečně zrestaurovaný a z části nově postavený. Splňuje náročná mezinárodní kritéria cestovního ruchu.

K dispozici je 29 pokojů (1 jednolůžkový, 26 dvoulůžkových, 2 apartmány), recepce, výtah, terasa, bazén, sauna (suchá a pára).
Hotel Goethe má statut Nestátního Zdravotnického Zařízení. Lázeňský pobyt v hotelu Goethe je vhodný pro léčbu širokého spektra onemocnění – od nemocí pohybového ústrojí, nemocí ledvin a močových cest, po léčbu respiračních, gynekologických, metabolických onemocnění, přičemž se k léčbě využívá pouze přírodních zdrojů ve formě: přírodního plynu CO2, slatiny a přírodní prameny k pitné léčbě.

Pokoje v hotelu

V každém pokoji je koupelna s vanou nebo sprchou, WC, televizor s možností příjmu českých, německých a ruských programů, telefon, minibar, sejf, fén, župan a pantofle. Ve většině pokojů je internetové připojení.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Goethe Mariánské Lázně stravování

Lázeňský hotel Goethe vám nabízí útulnou restauraci “Klášterní cesta“, ve které si můžete vybrat jídla české i mezinárodní kuchyně. Snídaně se podává formou švédského stolu. Prostory restaurace se dají využít pro konání oslav a společenských akcí, např. tanečních večerů.

Řekne se Mariánské Lázně , Západočeské lázně, ale kde Hotel Goethe Mariánské Lázně hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: GOETHE spa & wellness Závišín 3 Mariánské Lázně . Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Do centra města 3 km, golfové hřiště - 300 m, k lyžařskému vleku 1 km.

Služby při ubytování

Hotel Goethe Mariánské Lázně Mariánské Lázně Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, výtah, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, bezbariérový přístup, parkoviště za poplatek 100 Kč, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Goethe Mariánské Lázně poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, pobyty s dětmi.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Goethe Mariánské Lázně nabízí: restaurace, bar, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, jízda na koni, pára, masáže.


Ceník ubytování Hotel Goethe Mariánské Lázně

Hotel Goethe Mariánské Lázně zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Cheb, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Goethe Mariánské Lázně

Hotel Goethe Mariánské Lázně recenze na ubytování Mariánské Lázně

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Goethe Mariánské Lázně kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Goethe Mariánské Lázně na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Goethe Mariánské Lázně můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Goethe Mariánské Lázně z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Goethe Mariánské Lázně

Adresa a kontakt na Hotel Goethe Mariánské Lázně
Závišín 3
353 01 Mariánské Lázně


ev.č.1047 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Goethe Mariánské Lázně a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Goethe Mariánské Lázně je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Goethe Mariánské Lázně je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Hotely v Karlovarském kraji

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 158 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.