Hotel Helga Mariánské Lázně


Hotel Helga

Třebízského 428/10, Mariánské Lázně
ubytování v okrese Cheb

V rodinném secesním Hotelu Helga můžete být svědky nejen neopakovatelných chvil v příjemném prostředí u praskajících krbů a kamen, ale máte i možnost prožít noc v apartmá, kde pobýval generál Patton. V hotelu mohou být abídnuty luxusně vybavené pokoje, které čítají 46 lůžek, ve dvou až čtyřlůžkových pokojích a apartmá s vlastní předsíní a balkonem.

Hotel se nachází nedaleko lesního pramene, 150 metrů od lázeňské kolonády a léčebného centra. Hotel je vybaven vlastním parkovištěm.

Specialitou hotelu je nejen čajovna s 27 druhy orientálních a exotických čajů, ale také zimní zahrada s exotickými květy a tanečním parketem. Hotel též disponuje saunou. Za pěkného počasí nabízí příjemné posezení na terasách.

Pokoje v hotelu

Dvoulůžkový pokoj je laděn do secesního stylu, s křišťálovými lustry a původními štuky v různých barvách s možností výběru manželské postele s nebesy, manželské postele klasické nebo s možností oddělených lůžek. Většina dvoulůžkových pokojů je s balkonem nebo lodžií. Dvoulůžkový pokoj je vybavený vlastní předsíní, koupelnou s vanou nebo sprchou, šatní skříní, nočními stolky, konferenčním stolkem, křesli, televizorem se satelitním příjmem, internetem zdarma-wifi, vybaveným minibarem a trezorem.
Trojlůžkový pokoj je laděn do secesního stylu, s křišťálovými lustry a původními štuky v různých barvách s manželskou postelí s nebesy a třetím klasickým lůžkem. Všechny trojlůžkové pokoje mají vlastní balkon nebo lodžii. Trojlůžkový pokoj je vybavený vlastní předsíní se šatní skříní, koupelnou s vanou nebo sprchou a toaletou, nebo s toaletou a druhým umyvadlem v oddělené místnosti, nočními stolky, konferenčním stolkem, křesli, psacím stolem, skříňkou se šuplíky, televizorem se satelitním příjmem, internetem zdarma-wifi, vybaveným minibarem a trezorem.
Čtyřlůžkový pokoj je laděn do secesního stylu, s křišťálovými lustry a původními štuky v různých barvách s manželskou postelí s nebesy a dvěmi klasickými oddělenými lůžky. Všechny čtyřlůžkové pokoje mají balkon. Čtyřlůžkový pokoj je vybavený vlastní předsíní se šatními skříněmi, koupelnou s vanou a bidetem, nočními stolky, konferenčním stolkem, křesli, psacím stolem, skříňkou se šuplíky, televizorem se satelitním příjmem, internetem zdarma-wifi, vybaveným minibarem a trezorem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Popis okolí hotelu, Mariánské Lázně

Hotel se nachází nedaleko lesního pramene, cca 150 m od lázeňské kolonády proslulých Mariánských Lázní.
V okolí hotelu jsou pečlivě upravené parky, lázeňské lesy, specifická architektura ale také bohatý kulturní, sportovní a společenský život - tak lze charakterizovat i celé Mariánské Lázně.
K procházkám lákají upravené a značené cesty s krásnými zákoutími a vyhlídkami, kde je možno se občerstvit v ve výletních restauracích.
Pro milovníky sportu jsou k dispozici značené cyklistické trasy, v zimě je možné využívat množství značených upravovaných tras pro běžecké i sjezdové lyžování, dále jsou zde tenisové kurty, plavecké bazény, golfové hřiště, přírodní koupaliště, fitcentra a jezdecký areál.

Řekne se Mariánské Lázně, ale kde Hotel Helga hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Helga Třebízského 428/10 Mariánské Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Helga

 • Image folder specified does not exist!
 •  

Hotel Helga recenze na ubytování Mariánské Lázně

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Helga kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Helga na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Helga můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Helga z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Helga

Adresa a kontakt na Hotel Helga
Třebízského 428/10
353 01 Mariánské Lázně


ev.č.1035 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Helga a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Helga je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Helga je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Octárna
  Foto hotelu Hotel Octárna - oáza klidu v srdci Kroměříže. Hotel Octárna se nachází v centru historického města Kroměříž,…
  hotely Kroměříž
 • Hotel Klára
  Foto hotelu Hotel Klára je nově zrekonstruovaný rodinny hotel, nabízející všem hostů příjemný a klidný pobyt v centru Prahy.…
  hotely Praha
 • Vista Hotel Ostrava
  Foto hotelu BEST WESTERN Hotel Vista Ostrava nabízí širokou škálu služeb pro firemní a konferenční klientelu. Moderně zařízené…
  hotely Ostrava

Hotely v Karlovarském kraji

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 171 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.