Hotel Hvězda Cheb


Hotel Hvězda Cheb

nám. Krále Jiřího z Poděbrad 4 - 6, Cheb
ubytování v okrese Cheb
Foto Hotel Hvězda Cheb
Jedinečná poloha na náměstí historického centra, vlastní parkoviště, čisté pokoje, výborné snídaně a dobré ceny jsou hlavními důvody, proč si při návštěvě Chebu vybrat k ubytování právě hotel Hvězda.
 
Komplex hotelu tvoří tři historické budovy v horní části náměstí. K Vašemu ubytování je k dispozici celkem 46 míst ve 20 pokojích.
Recepce hotelu Hvězda je v provozu 24 hodin denně . Její pracovníci Vám ochotně usnadní orientaci ve městě a pomohou se zajištěním vstupenek, přivoláním taxi apd. Vlastní parkoviště hotelu má 22 míst. Parkování je pro hosty zdarma.
V prostorách recepce a restaurace je k dispozici zdarma WiFi připojení.

Pokoje v hotelu

Pokoje jsou vybaveny luxusním ložním prádlem, TV se Set – top – boxy.  V koupelnách jsou k dispozici čisté, měkké ručníky a osušky, koupelny mají sprchu nebo vanu a WC. V hotelu jsou jak kuřácké, tak nekuřácké pokoje.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00 hod.

Hotel Hvězda Cheb stravování

Součástí hotelu jsou dvě restaurace – kuřácká a nekuřácká, které nabízejí  snídaně, obědy a večeře. Otevřená je od 7:00 do 22 hodin.

Popis okolí hotelu, Cheb

Hotel se nachází v samém centru Chebu, obklopen řadou památek, které jsou dosažitelné pěšky během několika minut. Také galerie, muzeum, Západočeské divadlo nebo moderní 3D kino Svět jsou od hotelu vzdáleny pouhých pár minut chůze.

Řekne se Cheb, ale kde Hotel Hvězda Cheb hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel HVĚZDA nám. Krále Jiřího z Poděbrad 4 – 6 Cheb. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu
Příjezd k hotelu je bez omezení, snadno přístupný z ulice Školní nebo z ulice Svatopluka Čecha

Služby při ubytování

Hotel Hvězda Cheb Cheb Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 50 osob, přednáškový sál, informační služba, bezpečnostní schránka, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 110 Kč, parkoviště u hotelu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, taxi, úschovna jízdních kol.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Hvězda Cheb nabízí: restaurace, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka 800 m od hotelu, kino 300 m od hotelu, divadlo 200 m od hotelu, jízda na koni, kasíno 300 m od hotelu.


Fotogalerie ubytování Hotel Hvězda Cheb

Hotel Hvězda Cheb recenze na ubytování Cheb

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Hvězda Cheb kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Hvězda Cheb na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Hvězda Cheb můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Hvězda Cheb z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Hvězda Cheb

Adresa a kontakt na Hotel Hvězda Cheb
nám. Krále Jiřího z Poděbrad 4 - 6
350 02 Cheb


ev.č.504 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Hvězda Cheb a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Hvězda Cheb je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Hvězda Cheb je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Hanácký Dvůr
  Foto hotelu Hotel Hanácký Dvůr je rodinným hotelem nacházejícím se v klidové zóně mezi původními statky v Olomouci. Nabízíme…
  hotely Olomouc ubytování od 1300 Kč
 • Wellness Hotel Harmony
  Foto hotelu Wellness hotel Harmony nabízí luxusní ubytování v moderně zařízených pokojích. Hotel HARMONY poskytuje ubytování v jedinečně navržených…
  hotely Jihlava ubytování od 900 Kč
 • Hotel Džbán
  Foto hotelu Hotel Džbán leží uprostřed nádherné oblasti lázní Karlova Studánka, která má nejčistší ovzduší v celé Evropě.…
  hotely Bruntál ubytování od 690 Kč v lokalitě Jeseníky

Hotely v Karlovarském kraji

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 146 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.