Hotel Komorní Hůrka Spa a Wellness Cheb


Hotel Komorní Hůrka Spa a Wellness

Komorní dvůr 45, Cheb
ubytování v okrese Cheb
Foto Hotel Komorní Hůrka Spa a Wellness
Hotel Komorní Hůrka Spa a Wellness - rezervovat ubytování nyní

Hotel Komorní Hůrka se nachází jen 1,5 km od Františkových Lázní a 2,5 km od Chebu. Leží na hranici s Národní přírodní památkou Komorní hůrka, která patří k nejatraktivnějším místům v dané lokalitě.

Klientům hotelu Komorní Hůrkajsou k dispozici prostorné pokoje vybavené elegantním stylovým nábytkem se „zřetelem“ na maximální komfort a úroveň poskytovaných služeb.

Součástí hotelu je rekreační a rehabilitační zařízení wellness s teplým bazénem, který je vybaven masážními tryskami, vířivou lavicí, gejzírem a silným protiproudem. Whirpool je vybaven více než 100 tryskami. Zcela jedinečné jsou sauny, které patří k bazénové části. Finská sauna je v provedení nejkvalitněji zpracovaného cedru.

Pokoje v hotelu

Ke standardnímu vybavení pokoje patří bezpečnostní zámkový systém se záznamem přístupů, TV-SAT, rádio, minibar, telefon s přímou volbou, bezplatné internetové připojení, minitrezor, elegantní koupelna se sprchovým koutem (čtyři pokoje s vanou), umyvadlem, WC a fénem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Komorní Hůrka Spa a Wellness stravování

Restaurace je řešena jako dva oddělené prostory, které umožňují pořádat semináře, školení či jiné akce. Využití LC displeje.

Restaurace má 100 míst k sezení, při vhodném počasí též letní terasu.

Popis okolí hotelu, Cheb a Západočeské lázně

Klidný romantický hotel Komorní hůrka**** s klidnou rodinnou atmosférou na hranici chráněné přírodní památky. Ve spolupráci s Golf Resort Františkovy Lázně k. s. jsme připravili několik podob spojení relaxace a golfu.

V blízkosti hotelu jsou přírodní rašeliniště s bahenními sopkami SOOS, hrad Seeberg, historické město Cheb s proslulým hradem a komplexem měšťanských domů z 15. století.

Řekne se Cheb, Západočeské lázně, ale kde Hotel Komorní Hůrka Spa a Wellness hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Komorní hůrka Komorní Dvůr 45 Cheb. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Parkovné od 5 dnů zdarma.

Psi - malá plemena na dotaz.

Služby při ubytování

Hotel Komorní Hůrka Spa a Wellness Cheb Vám nabízí při pobytu následující služby: výtah v hotelu, možnost vyprání prádla v hotelu, pokojová služba v hotelu, bezbariérový přístup v hotelu, internet v hotelu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí v hotelu, hotelový transport, úschovna jízdních kol, sekretářské služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén, zahrát si tenis, tenisový kurt je, zacvičit ve fitness, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, půjčovna sportovního vybavení je, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Komorní Hůrka Spa a Wellness poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, spa & wellness, romantické pobyty.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Komorní Hůrka Spa a Wellness nabízí: restaurace, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, rybolov, jízda na koni, solárium, pára, whirlpool, masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel Komorní Hůrka Spa a Wellness

Hotel Komorní Hůrka Spa a Wellness recenze na ubytování Cheb

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Komorní Hůrka Spa a Wellness kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Komorní Hůrka Spa a Wellness na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Komorní Hůrka Spa a Wellness můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Komorní Hůrka Spa a Wellness z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.501 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Komorní Hůrka Spa a Wellness a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Komorní Hůrka Spa a Wellness je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Komorní Hůrka Spa a Wellness je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Hotely v Karlovarském kraji

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 190 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.