Hotel Melodie Františkovy Lázně


Hotel Melodie

Francouzská 112/25, Františkovy Lázně
ubytování v okrese Cheb
Foto Hotel Melodie

Hotel Melodie se nachází poblíž kolonády v městském lesním parku města Františkovy Lázně. Objekt je chráněnou památkou, který byl v roce 1998 plně rekonstruován a interiér moderně vybaven.

Hotel nabízí 35 lůžek v útulných dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a apartmánech vybavených stylovým nábytkem, TV-SAT a televizí.

Poskytuje bezbariérový přístup, možnost bezplatného parkování v zadním traktu a v prostorách restaurace je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Pokoje v hotelu

Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a apartmány s možností přistýlky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Melodie stravování

Součástí hotelu je stylová restaurace s celodenním provozem.

Popis okolí hotelu, Františkovy Lázně a Západočeské lázně

Františkovy Lázně jsou jedním ze tří evropských proslulých západočeských lázeňských měst. Jako lázeňské středisko vznikly kolem roku 1793 díky chebskému lékaři dr. B. Adlerovi.

V nejbližším okolí lázní jsou mohutná ložiska silně mineralizované slatiny, jenž se zasloužila o světové jméno Františkových Lázní. Kromě slatiny proslavilo tyto lázně rovněž 24 minerálních pramenů.

Řekne se Františkovy Lázně, Západočeské lázně, ale kde Hotel Melodie hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Melodie Francouzská 112/25 Františkovy Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Hotel Melodie Františkovy Lázně Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 90 Kč, parkoviště u hotelu, internet.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Melodie nabízí: restaurace.


Fotogalerie ubytování Hotel Melodie

Hotel Melodie recenze na ubytování Františkovy Lázně

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Melodie kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Melodie na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Melodie můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Melodie z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Melodie

Adresa a kontakt na Hotel Melodie
Francouzská 112/25
351 01 Františkovy Lázně


ev.č.352 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Melodie a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Melodie je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Melodie je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Concertino - Zlatá Husa
  Foto hotelu Čtyřhvězdičkový OREA Hotel Concertino se nachází v historickém centru Jindřichova Hradce, několik kroků od hradu a zámku. Hotelový…
  hotely Jindřichův Hradec ubytování od 1400 Kč
 • Hotel Imos Břeclav
  Foto hotelu Poloha hotelu Poloha našeho tříhvězdičkového hotelu IMOS v tomto největším evropském parku zapsaného na seznam památek Unesco…
  hotely Břeclav ubytování od 650 Kč
 • Hotel Rous
  Foto hotelu Tento luxusní hotel je ideálně umístěný v samém centru Plzně, v těsné blízkosti Náměstí Republiky. Hotel Rous…
  hotely Plzeň ubytování od 1690 Kč

Hotely v Karlovarském kraji

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 166 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.