Hotel Palace I. Františkovy Lázně


Hotel Palace I.

Boženy Němcové 153/6, Františkovy Lázně
ubytování v okrese Cheb
Foto Hotel Palace I.
Hotel Palace I. - rezervovat ubytování nyní

Lázeňský dům Palace se nachází v historickém centru Františkových lázní. Lázeňský dům Palace I je hlavní budovou komplexu lázeňských domů LD Palace. Naleznete zde vše "pod jednou střechou", jako léčené procedury, stravování, ubytování, dva výtahy, kavárnu, recepci, bazén s mírně slanou vodou, balneoprovozy, dva lékařské pokoje a sesternu s 24 hodinovou zdravotní službou.

Lázeňské domy PALACE I, II a Bellarie se nacházejí v klidném centru Františkových Lázní poblíž pěší zóny. Domy jsou od sebe vzdáleny 20 - 60 metrů. LD PALACE je registrován jako nestátní zdravotnické zařízení u Českého inspektorátu lázní a zřídel při MZ ČR. Lékařský zdravotní dohled je zajišťován odborným lékařským personálem. Hotel má vlastní parkoviště hlídané kamerovým systémem.

V lázeňském domě PALACE I najdete vše pod jednou střechou - léčebné procedury, stravování, ubytování. V domě jsou též dva výtahy, kavárna, recepce, bazén s mírně slanou vodou, balneoprovozy, dva lékařské pokoje a sesterna s 24 hodinovou zdravotní službou.

Kromě pohodlného ubytování ve 42 pokojích poskytuje hotel všechny služby pod jednou střechou. Využít můžete různé léčebné procedury, bazén s mírně slanou vodou, balneoprovozy, restauraci, kavárnu i 24 hodinovou zdravotní službu.

Sousední zahrada s posezením a fontánou, z níž tryská minerální voda, zabezpečí klid a relaxaci. Parkování vozů je možné za poplatek v areálu hotelu.

Pokoje v hotelu

V nabídce se nachází jednoůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje nebo apartmány a to ve variantě Standard, Comfort nebo Deluxe. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, WC), pokoje typu Comfort a Deluxe mají balkon. Hotelové ceny zahrnují zapujčení županu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 12:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 09:00:00 hod.

Hotel Palace I. stravování

Servírované jsou jak domácí tak i zahraniční speciality. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů, obědy a večeře výběrem ze tří menu se salátovým bufetem. Pod domluvě je možné zajistit dietní i bezlepkový program. Během dne si můžete pochutnat na kvalitní kávě s domácími dezerty. Jednou týdně se pořádá večer s živou hudbou.

Řekne se Františkovy Lázně, Západočeské lázně, ale kde Hotel Palace I. hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Lázeňský dům Palace I Boženy Němcové 153/6 Františkovy Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Palace I.

Hotel Palace I. recenze na ubytování Františkovy Lázně

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Palace I. kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Palace I. na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Palace I. můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Palace I. z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2909 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Palace I. a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Palace I. je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Palace I. je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Hotely v Karlovarském kraji

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 114 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.