Hotel Palace II. Františkovy Lázně


Hotel Palace II.

Boženy Němcové 153/6, Františkovy Lázně
ubytování v okrese Cheb
Foto Hotel Palace II.
Hotel Palace II. - rezervovat ubytování nyní

Lázeňský dům Palace II se nachází v historickém centru Františkových lázní naproti hlavní budově LD Palace I. LD Palace II má vlastní jídelnu a výtah. Dále se zde nachází ordinace lékaře, mini fitness, kosmetické služby (kosmetika, pediúra, manikúra) a kadeřník.

Lázeňské domy PALACE I, II a Bellarie se nacházejí v klidném centru Františkových Lázní poblíž pěší zóny. Domy jsou od sebe vzdáleny 20 - 60 metrů. LD PALACE je registrován jako nestátní zdravotnické zařízení u Českého inspektorátu lázní a zřídel při MZ ČR. Lékařský zdravotní dohled je zajišťován odborným lékařským personálem. Hotel má vlastní parkoviště hlídané kamerovým systémem.

PALACE II se nachází přímo naproti hlavní budově vzdálené cca 20 metrů. Je vybaven jídelnou, výtahem, tělocvičnou s minifitness, kadeřnictvím, pedikúrou, manikúrou, kosmetikou.

Pokoje v hotelu

V Palace II jsou všechny pokoje typu Comfort. Součástí pokojů je koupelna s WC a sprchou. Dvoulůžkové pokoje a apartmá mají balkón. Hotelové ceny zahrnují zapujčení županu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 12:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 09:00:00 hod.

Hotel Palace II. stravování

Servírované jsou jak domácí tak i zahraniční speciality. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů, obědy a večeře výběrem ze tří menu se salátovým bufetem. Pod domluvě je možné zajistit dietní i bezlepkový program. Během dne si můžete pochutnat na kvalitní kávě s domácími dezerty. Jednou týdně se pořádá večer s živou hudbou. (LD Palace I)

Řekne se Františkovy Lázně, Západočeské lázně, ale kde Hotel Palace II. hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Lázeňský dům Palace II Boženy Němcové 6 Františkovy Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Palace II.

Hotel Palace II. recenze na ubytování Františkovy Lázně

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Palace II. kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Palace II. na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Palace II. můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Palace II. z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2910 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Palace II. a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Palace II. je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Palace II. je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Hotely v Karlovarském kraji

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 110 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.