Hotel Paris Mariánské Lázně


Hotel Paris

Goethovo náměstí 15/3, Mariánské Lázně
ubytování v okrese Cheb
Foto Hotel Paris
Hotel Paris - rezervovat ubytování nyní

Hotel Paris se nachází v centru lázeňského města Mariánské lázně a Hotel je vybaven celkem 56 lůžky, z nichž většina je s balkónem. Při balneologické léčbě hotel využívá převážně místní přírodní zdroje, ale rovněž u nás naleznete mnoho ve světě rozšířených a populárních procedur.

Hotel nabízí například tyto procedury: Klasické masáže, Medové masáže, Reflexní masáže, Aromatické masáže, Masáž horkými lávovými kameny, Podvodní masáže, Lymfatické drenáže, Gero-Aslan-Kur, Perličkové koupele, Plynové injekce, Plynové koupele, Parafínové zábaly, Pulsní magnetoterapie, Lavatherm, Inhalace, Bahenní zábaly, Bahenní koupele, Kyslíková terapie, Diadynamika-Diatermie, Interferenční proudy, Krátkovlná diatermie, Aromaterapie, Ultrazvuk, Elektroterapie, Zklidňující koupele pro nohy, Pedikůra

Kromě pokojů a balneocentra je samozřejmou součástí hotelu restaurace s kapacitou 56 míst, která nabízí možnost příjemného posezení. Snídaně jsou servírovány formou švédských stolů.

Některé pokoje jsou s výhledem na Goethovo náměstí a zpívající fontánu

Pokoje v hotelu

Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou a toaletou. Dále například lednicí, kabelovou televizí, připojením k internetu, telefonem s vlastním číslem, trezorem, psacím stolem, konferenčním stolkem s křesly a lampičkami.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Paris stravování

Restaurace slouží hostům i návštěvníkům také během dne, můžete ochutnat speciality naší kuchyně či využít zvýhodněné nabídky poledního menu. Restaurace je stejně jako celý hotel nekuřácká.

K restauraci patří rovněž terasa, kde si za slunného počasí můžete odpočinout. Za příznivého počasí se pro lázeňské hosty pořádají večeře na terase, kdy si můžete dopřát některou z našich grilovaných specialit, či ochutnat míchaný nápoj. K restauraci dále patří letní zahrádka, která je situována na Goethovo náměstí a ze které lze poslouchat Zpívající fontánu a pozorovat čilý lázeňský ruch.

Řekne se Mariánské Lázně, ale kde Hotel Paris hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Paris Goethovo náměstí 15/3 Mariánské Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Paris

Hotel Paris recenze na ubytování Mariánské Lázně

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Paris kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Paris na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Paris můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Paris z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1027 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Paris a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Paris je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Paris je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Hotely v Karlovarském kraji

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 190 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.