Hotel Richard Mariánské Lázně


Hotel Richard

Ruská 487/28, Mariánské Lázně
ubytování v okrese Cheb
Foto Hotel Richard
Hotel Richard  - rezervovat ubytování nyní

Hotel Richard se nachází u vstupu do lázeňských lesů a parků, přímo naproti nádhernému, historickému Pravoslavnému kostelu Sv. Vladimíra v centru města Mariánské Lázně a nabízí ubytování v 58 dvoulůžkových a dvou jednolůžkových pokojích.

Hotel je nekuřácký, má kapacitu 58 dvoulůžkových a dva jednolůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnami s vanou/sprchou a fénem, SAT TV, telefonem, sejfem a minibarem.

Součástí objektu je krytý rehabilitační bazén, Whirlpool, sauna, fitness-studio, moderní rehabilitační a relaxační centrum na vysoké úrovni (kryoterapie, masáže, elektroléčba, uhličité a perličkové koupele, inhalace, magnetoterapie, plynové injekce, plynové obálky, rašelinové zábaly, lavaterm, parafín, oxygenoterapie, léčebný tělocvik), kosmetika, pedikůra a manikůra.

Směnárenská činnost a doplňkový prodej na recepci hotelu.

V ceně zahrnuto: Ubytování, bohatý snídaňový bufet, vstup do bazénu, vířivky a fitness studia, lázeňskou taxu + DPH.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Richard stravování

Restaurace hotelu Richard**** - Restaurant - Café - je pro veřejnost otevřen denně od 10:00 hod. do 17:00 hod.
Čeká zde na Vás bohatý výběr jídel české i mezinárodní kuchyně, kvalitní vinotéka výborných mezinárodních vín, příjemné posezení se širokým výběrem několika druhů káv a vynikajících moučníků. Zimní zahrada s pevnou stanicí internetu

Řekne se Mariánské Lázně, ale kde Hotel Richard hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Wellness & Spa hotel Richard Ruská 28 Mariánské Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Richard

Hotel Richard recenze na ubytování Mariánské Lázně

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Richard kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Richard na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Richard můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Richard z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1038 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Richard a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Richard je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Richard je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Hotely v Karlovarském kraji

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 191 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.