Hotel Romanza Mariánské Lázně


Hotel Romanza

Mladějovského 150/2, Mariánské Lázně
ubytování v okrese Cheb
Foto Hotel Romanza
Hotel Romanza - rezervovat ubytování nyní

Residence Romanza leží obklopena zelení nedaleko centra Mariánských Lázní. Luxusní 4* hotel umístěný v romantickém prostředí s krásným výhledem nabízí své služby milovníkům různých sportů, golfu, cyklistiky, pěší turistiky, ale i relaxačních masáží, wellnessu a jiných lázeňských procedur.

Residence Romanza leží obklopena zelení nedaleko centra Mariánských Lázní, druhém největším českém lázeňském městě. Residence se nachází v blízkosti parku a známé Kolonády. Luxusní 4*hotel v romantickém prostředí a s krásným výhledem nabízí své služby milovníkům různých sportů, golfu, cyklistiky, pěší turistiky, ale i relaxačních masáží, wellnessu a jiných lázeňských procedur.

Pokoje v hotelu

Prostorné a atraktivní apartmány jsou zařízené luxusním nábytkem a vybavené velikou koupelnou, fénem, satelitním TV, minibarem, telefonem a trezorem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Romanza stravování

Snídaně jsou podávány formou bufetu, obědy a večeře jsou servírované. V naší útulné a romantické restauraci si hosté mohou vybrat z tradiční české i mezinárodní kuchyně a nechybí ani jídla dietní.

Řekne se Mariánské Lázně, Západočeské lázně, ale kde Hotel Romanza hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Residence Romanza Mladějovského 150 Mariánské Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Autobusové nádraží: 1,5 km Centrum: 200 mt Vlakové nádraží: 1,5 km

Služby při ubytování

Hotel Romanza Mariánské Lázně Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, výtah, možnost vyprání prádla, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 10 €, bezbariérový přístup, parkoviště za poplatek 10 €, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je, zahrát bowling, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek), uklidnit se při minigolfu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, tenisovou halu máme, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete, při nepřízni počasí využijte golfový trenažér.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Romanza poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, spa & wellness, romantické pobyty.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Romanza nabízí: restaurace, bar, kavárna, zahrádka, lobby bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel Romanza

Hotel Romanza recenze na ubytování Mariánské Lázně

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Romanza kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Romanza na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Romanza můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Romanza z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1025 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Romanza a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Romanza je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Romanza je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Hotely v Karlovarském kraji

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 158 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.