Hotel Silva Mariánské Lázně


Hotel Silva

Chopinova 498/8, Mariánské Lázně
ubytování v okrese Cheb
Foto Hotel Silva

Villa Savoy**** nabízí příjemné ubytování vysokého standardu. Nedílnou součástí jsou kvalitní služby, příjemný personál, vynikající kuchyně a široká nabídka léčebných i relaxačních procedur. Hotel disponuje 37 pokoji, které jsou útulně vybaveny.

Villa Savoy**** leží v proslulých Mariánských Lázních. Byl vystavěn začátkem 20. století. Ve své době byl již tenkrát velice luxusním hotelem, nyní se pyšní čtyřhvězdičkovým standardem.

Po své celkové rekonstrukci, která proběhla před deseti lety, nabízí příjemné ubytování vysokého standardu. Nedílnou součástí jsou kvalitní služby, příjemný personál, vynikající kuchyně a široká nabídka léčebných i relaxačních procedur. Hotel disponuje 37 pokoji, které jsou útulně vybaveny. Je zde možnost ubytování jak v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, tak i v třílůžkových.

Pokoje v hotelu

Komfortní pokoje v hotelu VILLA SAVOY**** Spa Park Hotel jsou vybaveny se sprchou či vanou, bezbariérovým přístupem nebo balkonem. Záleží na vás, čemu dáte přednost. V každém z pokojů pak naleznete satelitní TV, bezdrátové připojení k internetu (Wi-Fi), telefon, vysoušeč vlasů a trezor. V pokoji také naleznete župan a pantofle, které jsou zdarma. Pro rodiče s dětmi je připravena dětská postýlka, kterou je však nutné předem rezervovat.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel Silva stravování

Hotel nabízí luxusní restauraci se širokým sortimentem české i mezinárodní kuchyně se speciální denní nabídkou a vynikajícími sladkými pokrmy. Klienti mohou využít nabídky diety na redukci váhy, ale také i bezlepkovou dietu a vegetariánské menu. Hotel také nabízí kavárnu s krbem, jejíž součástí je satelitní televize a knihovna, kde si hosté mohou vychutnat kávu a moučník nebo také sklenku vína.

Popis okolí hotelu, Mariánské Lázně

Mariánské Lázně jsou nazývány městem v parku, architektonickou perlou, pokladnicí minerálních pramenů. Edison prohlásil, že krásnější lázně nejsou na celém světě, anglický král Edward VII se přiznal, že ač procestoval velký kus světa, nikde jinde ho nechytila u srdce poezie nádherné přírody tak, jako v Mariánských Lázních. A Miroslav Horníček napsal o milovaných lázních celou knihu. Před necelými 10 lety byly vyhlášeny městskou památkovou rezervací a chlouba Mariánek, vznosná litinová kolonáda, se v roce 2010 stala národní kulturní památkou. Historizující architektura zde je obdivuhodně kompaktní, jak centrum lázní, tak i domy na jejich okraji.

Řekne se Mariánské Lázně, ale kde Hotel Silva hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Villa Savoy Chopinova 498 Mariánské Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Hotel Silva

Hotel Silva zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Cheb, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Silva

Hotel Silva recenze na ubytování Mariánské Lázně

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Silva kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Silva na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Silva můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Silva z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Silva

Adresa a kontakt na Hotel Silva
Chopinova 498/8
353 01 Mariánské Lázně


ev.č.1029 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Silva a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Silva je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Silva je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Hotely v Karlovarském kraji

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 186 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.