Hotel Sonáta Mariánské Lázně


Hotel Sonáta Mariánské Lázně

Plzeňská 97/2, Mariánské Lázně
ubytování v okrese Cheb
Foto Hotel Sonáta Mariánské Lázně

Tímto Vás zveme do rodinného hotelu Sonáta, do prostředí, kde můžete nechat odplynout starosti všedního dne a načerpat mnoho pozitivní energie. Bude nám ctí Vás přivítat v našem hotelu, který se nachází v lázeňském městě Mariánské Lázně. Restaurace hotelu Sonáta nabízí mezinárodní kuchyň a denně polední menu. V restauraci je dostupnost wifi internet.

Rodinný hotel Sonáta Vám nabízí jednolůžkové, dvojlůžkové a třílůžkové pokoje, některé i s možností přistýlky. Náš hotel disponuje 73 lůžky, ve 38 pokojích. V rodinném hotelu Sonáta s celoročním provozem se ani během pobytu nemusíte zříci komfortu, na který jste zvyklí.

Rodinný hotel Sonáta se nachází naproti centrálnímu parkovišti, 1km od centra města a 2,5 km od lázeňské kolonády. V blízkosti se také nachází zastávka MHD, pokud byste nechtěli návštěvu zpívající fontány spojit s příjemnou procházkou. Vlakové a autobusové nádraží leží nedaleko a svou polohou vybízí naše klienty k výletům do okolních měst a jejich památek.

Pokoje v hotelu

Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, satelitní televizí.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Sonáta Mariánské Lázně stravování

Restaurace nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně, bar a letní terasu, kde lze posedět za příznivého počasí. Hotelovým hostům je poskytnuta možnost i polopenze. Samozřejmě je restaurace nejen pro hotelové hosty, ale také pro veřejnost. Je zde možno pořádat svatební hostiny, narozeninové oslavy, firemní večírky, různé srazy a další.

Řekne se Mariánské Lázně, Západočeské lázně, ale kde Hotel Sonáta Mariánské Lázně hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Sonáta Plzeňská 97/2 Mariánské Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Sonáta Mariánské Lázně

Hotel Sonáta Mariánské Lázně recenze na ubytování Mariánské Lázně

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Sonáta Mariánské Lázně kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Sonáta Mariánské Lázně na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Sonáta Mariánské Lázně můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Sonáta Mariánské Lázně z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Sonáta Mariánské Lázně

Adresa a kontakt na Hotel Sonáta Mariánské Lázně
Plzeňská 97/2
353 01 Mariánské Lázně


ev.č.1008 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Sonáta Mariánské Lázně a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Sonáta Mariánské Lázně je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Sonáta Mariánské Lázně je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Seeberg
  Foto hotelu Rodinný hotel a penzion spolu s hradem Seeberg tvoří výjimečný turistický resort, který nabízí romantické ubytování nedaleko…
  hotely Cheb ubytování od 790 Kč v lokalitě Lázně
 • Hotel Goethe Loket
  Foto hotelu Hotel Goethe najdete přímo na zámecké cestě uprostřed náměstí v Lokti. Nabízíme Vám ubytování a stravování v rodinném hotelu…
  hotely Sokolov ubytování od 850 Kč
 • Club Hotel Praha
  Foto hotelu Ideální volba pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty v centru města Prahy Dobře umístěný v oblasti kultura, nákupy, památky…
  hotely Praha ubytování od 1400 Kč

Hotely v Karlovarském kraji

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 145 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.