Hotel Stein Cheb


Hotel Stein

Cheb-Skalka 10, Cheb
ubytování v okrese Cheb
Foto Hotel Stein
Hotel Stein  - rezervovat ubytování nyní

Hotel se nachází v malebném prostředí údolní nádrže Skalka 2 km od historického města Cheb.

Tříhvězdičkový hotel s 32 pokoji zařízenými v různých stylech, od venkovského až po luxusní a dále restauraci s tradiční českou i mezinárodní kuchyní. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout), televizí a minibarem. Možnost zapůjčení dětské postýlky i hraček pro děti.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 17:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:30:00 hod.

Popis okolí hotelu, Cheb a Západočeské lázně

Na své si přijdou především milovníci zvířat a sportu. Součástí areálu je stáj s koňmi, kde je zájemcům nabízena lekce jízdy na koni a vyjížďky do terénu se zkušeným cvičitelem. Nezapomněli jsme ani na děti, už se na ně těší poník Rintintin a dále lamy, pštrosi a kamerunské kozy. Pro tatínky jsou připraveny motorové čtyřkolky, na kterých si užijí spoustu legrace. A pro maminky jsme připravili trochu relaxace v podobě různých masáží a relaxačních koupelí např. medová koupel nebo čokoládová koupel. A pro celou rodinu mužeme nabídnout odreagovaní na lodičce v malebném kaňonu přehradní nádrže Skalka. K dispozici je Vám půjčovna kol a mnoho zajímavých tras pro cyklovýlety.

Řekne se Cheb, Západočeské lázně, ale kde Hotel Stein hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotelový RESORT STEIN Skalka 10 Cheb. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Objekt, ve kterém se nachází hotel a restaurace, vznikl celkovou rekonstrukcí zemědělské usedlosti z 19. století. Pes je povolen za poplatek 50, -Kč/den. Vhodné pro turistiku Ubytování vhodné pro rodiče s dětmi Toaleta na pokoji Televizor na pokoji Sprchový kout na pokoji Pokoje se sociálním zařízením Minibar na pokoji Dětská postýlka

Služby při ubytování

Hotel Stein Cheb Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, možnost vyprání prádla, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, parkoviště za poplatek 50 Kč, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete v létě koupání venku - 5 m od hotelu, zacvičit ve fitness, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, namazat tága, billiard je.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Stein poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, spa & wellness, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Stein nabízí: restaurace, bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště, jízda na koni, lázně - wellness, pára, masáže.

Vybavení a služby poskytuje Hotel Stein

  • Stravování: jen snídaně , polopenze, plná penze
  • Na pokojích máte: WiFi, klimatizace, vířivá / masážní vana, trezor
  • Ke komfortu patří: restaurace, wellness centrum
  • Relaxační - wellness centrum: masáže, vířivka / whirlpool, sauna / infrasauna

Fotogalerie ubytování Hotel Stein

Hotel Stein recenze na ubytování Cheb

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Stein kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Stein na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Stein můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Stein z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.498 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Stein a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Stein je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Stein je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Hotely v Karlovarském kraji

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 184 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.