Lázeňské hotely Zlatá Koruna Mariánské Lázně


Lázeňské hotely Zlatá Koruna

Goethovo náměstí 12/9, Mariánské Lázně
ubytování v okrese Cheb
Foto Lázeňské hotely Zlatá Koruna

Rodinný hotel v samotném srdci Mariánských Lázní 100 metrů od Hlavní kolonády nabízí klidný pobyt plný relaxace a je vhodný i pro ty nejmenší. Vítáni jsou i domácí mazlíčci. Atraktivní poloha hotelu nabízí komfortní a dostupné ubytování pro hosty s individuální či příspěvkovou léčbou.

Dvanáct nově rekonstruovaných pokojů se nachází na jednom z nepůvabnějších míst v historickém centru 100 metrů od Hlavní kolonády se Zpívající fontánou. Hotel sousedí s Městským muzeem na Goethově náměstí. Muzeum se nalézá v nejstarším domě lázeňského centra postaveném v roce 1818. V domě byl mimo jiné hostem i Johann Wolfgang Goethe při jednom ze svých pobytů.
Rodinný ráz hotelu zajistí klidný pobyt plný relaxace a je vhodný i pro ty nejmenší, vítáni jsou i domácí mazlíčci. Mariánské Lázně leží na úpatí Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. CHKO Slavkovský les skýtá ideální terén pro turistiku a cyklistiku v létě a běžecké trasy v zimě.

Pokoje v hotelu

Nabízíme slunné dvoulůžkové pokoje s možností ubytování 1-3 osob, které jsou standardně vybaveny, s vlastním WC a sprchou. Dále jsou to Apartmety pro 1-5 osob, které disponují navíc plně vybavenou kuchyňku. Pro hotelové hosty je k dispozici vlastní parkoviště. Zajistíme na objednání masáže, kosmetiku, pedikúru.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Mariánské Lázně, ale kde Lázeňské hotely Zlatá Koruna hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Lázeňský hotel Zlatá Koruna Goethovo náměstí 12/9 Mariánské Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Lázeňské hotely Zlatá Koruna Mariánské Lázně Vám nabízí při pobytu následující služby: pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště u hotelu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 50 m od hotelu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 1000 m od hotelu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 500 m od hotelu, uklidnit se při minigolfu 2000 m od hotelu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 500 m od hotelu, tenisovou halu máme 1000 m od hotelu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 2000 m od hotelu, při nepřízni počasí využijte golfový trenažér 3000 m od hotelu, nejbližší půjčovna lyží je 500 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Lázeňské hotely Zlatá Koruna poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, pobyty s dětmi, ubytování v přírodě.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka 500 m od hotelu, dětské hřiště 1000 m od hotelu, kino 2000 m od hotelu, divadlo 500 m od hotelu, houbaření, jízda na koni, kasíno 1000 m od hotelu, lázně - wellness 100 m od hotelu, masáže 100 m od hotelu.


Fotogalerie ubytování Lázeňské hotely Zlatá Koruna

Lázeňské hotely Zlatá Koruna recenze na ubytování Mariánské Lázně

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Lázeňské hotely Zlatá Koruna kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Lázeňské hotely Zlatá Koruna na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Lázeňské hotely Zlatá Koruna můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Lázeňské hotely Zlatá Koruna z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Lázeňské hotely Zlatá Koruna

Adresa a kontakt na Lázeňské hotely Zlatá Koruna
Goethovo náměstí 12/9
353 01 Mariánské Lázně


ev.č.1003 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Lázeňské hotely Zlatá Koruna a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Lázeňské hotely Zlatá Koruna je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Lázeňské hotely Zlatá Koruna je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel ILF
  Foto hotelu Hotel ILF se nachází v klidné část Prahy 4 - ulice Budějovická. Hotel je obklopen parkovou…
  hotely Praha
 • Hotel MAX
  Foto hotelu Hotel MAX, to je solidní ubytování s kvalitními službami. Hotel je umístěn v pěkné a klidné lokalitě v zeleni…
  hotely Praha
 • Hotel Kurdějov
  Hotel Kurdějov nabízí komplexní služby s úplnou péčí pro firemní a kongresové akce nejrůznějšího typu, ale také…
  hotely Břeclav

Hotely v Karlovarském kraji

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 79 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.