Lázeňský Dům Palace Františkovy Lázně


Lázeňský Dům Palace

Boženy Němcové 153/6, Františkovy Lázně
ubytování v okrese Cheb
Foto Lázeňský Dům Palace
Lázeňský Dům Palace  - rezervovat ubytování nyní

Lázeňský dům Bellarie se nachází v klidné části Františkových Lázní, přímo naproti parku a divadlu Boženy Němcové. Od hlavní budovy Palace I je vzdálen cca 60 metrů a je dostupný přes vlastní parkoviště společné pro Palace I, II a Bellarii.

Lázeňské domy PALACE I, II a Bellarie se nacházejí v klidném centru Františkových Lázní poblíž pěší zóny. Domy jsou od sebe vzdáleny 20 - 60 metrů. LD PALACE je registrován jako nestátní zdravotnické zařízení u Českého inspektorátu lázní a zřídel při MZ ČR. Lékařský zdravotní dohled je zajišťován odborným lékařským personálem. Hotel má vlastní parkoviště hlídané kamerovým systémem.

Pokoje v hotelu

LD Bellaria nabízí luxusní stylové ubytování ve standardu čtyř hvězdiček - exkluzivní prostorné apartmány s balkónem a dvoulůžkové pokoje (1 bezbariérový). Pokoje jsou komfortně vybavené a zařízené v klasicistním stylu. Hotel má vlastní jídelnu a výtah. Léčebné procedury jsou poskytovány v hlavní budově Palace I.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 11:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 09:00:00 hod.

Lázeňský Dům Palace stravování

Servírovany jsou jak domácí tak i zahraniční speciality. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů, obědy a večeře výběrem ze tří menu se salátovým bufetem. Pod domluvě je možné zajistit dietní i bezlepkový program. Během dne si můžete pochutnat na kvalitní kávě s domácími dezerty. Jednou týdně se pořádá večer s živou hudbou. (LD Palace I)

Řekne se Františkovy Lázně, Západočeské lázně, ale kde Lázeňský Dům Palace hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Lázeňský dům Palace Bellaria Boženy Němcové 6 Františkovy Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Lázeňský Dům Palace

Lázeňský Dům Palace recenze na ubytování Františkovy Lázně

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Lázeňský Dům Palace kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Lázeňský Dům Palace na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Lázeňský Dům Palace můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Lázeňský Dům Palace z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.353 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Lázeňský Dům Palace a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Lázeňský Dům Palace je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Lázeňský Dům Palace je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Hotely v Karlovarském kraji

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 153 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.