Lázeňský Hotel Děvín Mariánské Lázně


Lázeňský Hotel Děvín Mariánské Lázně

Příkrá 618, Mariánské Lázně
ubytování v okrese Cheb
Foto Lázeňský Hotel Děvín Mariánské Lázně

SPA Hotel Děvín*** má 46 prostorných pokojů (dvojlůžkové pokoje a apartmány, většina s balkónem), každý znich má koupelnou, WC, telefonem a TV (v češtině, angličtině, ruštině, němčině). Evropská kuchyň. Nachazí na klidném místě, obklopený parkem, 200 metrů od centra. Poblíž hotelu je veřejný bazén, trolejbusová zastávka, autobusové a vlakové nádraží, tenisový kurt a ski areál. Hotel vlastní moderní balneo-centrum. Tradiční a klasická léčebná péče, založená na přírodních zdrojích, vodní péči, elektrických procedurách, solárium a saunách. Po celém hotelu je bezplatná Wi-Fi pro naše hosty.

Lázeňský hotel DĚVÍN poskytuje ubytování v 46 pokojích.

Hotel DĚVÍN má rodinnou atmosféru, pokoje jsou umístěny ve 4 podlažích a všechny jsou situovány s výhledem na východní svah lázeňského města s parky a lázeňskými domy.

V budově hotelu je k dispozici balneo provoz, který zajišťuje komplexní léčebné a relaxační procedury, a to včetně služby lékaře. Hosté si tu mohou dopřát masáže, koupele, zábaly, saunu, solárium a další příjemné procedury.

Každý pokoj je vybaven moderním nábytkem, prostornou koupelnou s vanou, telefonem s přímou volbou, televizorem.

Hotel nabízí ubytovací balíčky, mezi nimiž jsou lázeňské pobyty pro seniory, wellness či romantické pobyty.

Mezi další služby patří přístup na internet a fax. Pro Váš osobní automobil je u hotelu připraveno parkoviště.

Pokoje v hotelu

Apartmán - 2 pokojový apartmán s výměrou 53-56 m2, pro 1-4 osoby, standardně pro 1-2 osoby.

Dvoulůžkový pokoj- s výměrou 20-25 m2, pro 1-2 osoby.

Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem, bezplatným bezdrátovým připojením k internetu, telefonem, rádiem, sejfem.

Pro sportovce je připravena půjčovna horských kol.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 18:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Lázeňský Hotel Děvín Mariánské Lázně stravování

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně podávaná formou švédských stolů.

Popis okolí hotelu, Mariánské Lázně a Západočeské lázně

Mariánské lázně patří mezi nejkrásnější evropská lázeňská města. Krom léčivých pramenů zde naleznete lanové centrum a řadu turistických tras. Můžete se vydat do Slavkovského lesa, po některé z naučných stezek, do přírodního parku u Prelátova pramene, do sochařského ráje u hotelu Krakonoš, na rozhlednu na Panském vrchu, na zámek Kynžvart či na Podhorní vrch.

Řekne se Mariánské Lázně, Západočeské lázně, ale kde Lázeňský Hotel Děvín Mariánské Lázně hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Děvín Příkrá 618 Mariánské Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zastávka: 500 m
Autobusové nádraží: 1000 m
Centrum: 200 m
Vlakové nádraží: 1000 m


Ceník ubytování Lázeňský Hotel Děvín Mariánské Lázně

Lázeňský Hotel Děvín Mariánské Lázně zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Cheb, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Lázeňský Hotel Děvín Mariánské Lázně

Lázeňský Hotel Děvín Mariánské Lázně recenze na ubytování Mariánské Lázně

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Lázeňský Hotel Děvín Mariánské Lázně kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Lázeňský Hotel Děvín Mariánské Lázně na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Lázeňský Hotel Děvín Mariánské Lázně můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Lázeňský Hotel Děvín Mariánské Lázně z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Lázeňský Hotel Děvín Mariánské Lázně

Adresa a kontakt na Lázeňský Hotel Děvín Mariánské Lázně
Příkrá 618
353 01 Mariánské Lázně


ev.č.1030 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Lázeňský Hotel Děvín Mariánské Lázně a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Lázeňský Hotel Děvín Mariánské Lázně je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Lázeňský Hotel Děvín Mariánské Lázně je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Hanácký Dvůr
  Foto hotelu Hotel Hanácký Dvůr je rodinným hotelem nacházejícím se v klidové zóně mezi původními statky v Olomouci. Nabízíme…
  hotely Olomouc ubytování od 1300 Kč
 • Wellness Hotel Harmony
  Foto hotelu Wellness hotel Harmony nabízí luxusní ubytování v moderně zařízených pokojích. Hotel HARMONY poskytuje ubytování v jedinečně navržených…
  hotely Jihlava ubytování od 900 Kč
 • Hotel Džbán
  Foto hotelu Hotel Džbán leží uprostřed nádherné oblasti lázní Karlova Studánka, která má nejčistší ovzduší v celé Evropě.…
  hotely Bruntál ubytování od 690 Kč v lokalitě Jeseníky

Hotely v Karlovarském kraji

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 131 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.