Orea Hotel Bohemia Mariánské Lázně


Orea Hotel Bohemia

Hlavní třída 100/40, Mariánské Lázně
ubytování v okrese Cheb
Foto Orea Hotel Bohemia
Orea Hotel Bohemia  - rezervovat ubytování nyní

Čtyřhvězdičkový Orea Spa Hotel Bohemia nabízí svým hostům komfortní ubytování přímo v centru Mariánských lázní, nedaleko lázeňské kolonády se "Zpívající fontánou" a léčivými prameny.

Secesní Orea Spa Hotel Bohemia byl postaven již v roce 1904. Nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, a v luxusních apartmánech v depandanci Anglický Dvůr.

Pobyt Vám zpříjemní možnost využití hotelové sauny. Pro naše hosty poskytujeme komplexní lázeňskou péči, která je zaměřená na pohybové ústrojí, léčení onemocnění ledvin a močových cest, onemocnění dýchacích cest a poruchy metabolismu.

V hotelu Anglický dvůr bylo vytvořeno 10 luxusních apartmánů. Všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitními programy a radiovými stanicemi, telefonem s možností přípojky na fax a internet, minibarem a trezorem. Depandance Anglický Dvůr je 3patrový objekt s jedním výtahem. Snídaně, obědy a večeře jsou podávány na hotelu Bohemia. Tam je i poskytován léčebný program.

V bezprostřední blízkosti hotelu Vám je k dispozici parkoviště.

Máte zájem o balíčky v Mariánských Lázních?

Pokoje v hotelu

Hotel má 76 pokojů (9 jednolůžkových, 63 dvoulůžkových a 4 apartmá). V každém pokoji je k dispozici barevný televizor se satelitními programy, telefon, fén, minibar a trezor. Součástí každého pokoje je koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a WC.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Orea Hotel Bohemia stravování

Hotelovým hostům je k dispozici kavárna a restaurace.

Řekne se Mariánské Lázně, Západočeské lázně, ale kde Orea Hotel Bohemia hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: OREA Spa Hotel Bohemia Hlavní 100/40 Mariánské Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zastávka: 50 m
Autobusové nádraží: 3000 m
Vlakové nádraží: 3000 m

Služby při ubytování

Orea Hotel Bohemia Mariánské Lázně Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, informační služba, výtah, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme v hotelu, parkoviště u hotelu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, úschovna jízdních kol, sekretářské služby, směnárna v hotelu, kadeřnictví v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete půjčovna sportovního vybavení je.

Zaměření ubytování v hotelu

Orea Hotel Bohemia poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, pobyty s dětmi.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Orea Hotel Bohemia nabízí: restaurace, kavárna, internetová kavárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, solárium, masáže.


Fotogalerie ubytování Orea Hotel Bohemia

Orea Hotel Bohemia recenze na ubytování Mariánské Lázně

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Orea Hotel Bohemia kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Orea Hotel Bohemia na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Orea Hotel Bohemia můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Orea Hotel Bohemia z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1018 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Orea Hotel Bohemia a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Orea Hotel Bohemia je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Orea Hotel Bohemia je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Hotely v Karlovarském kraji

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 122 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.