Residence La Passionaria Mariánské Lázně


Residence La Passionaria

Zeyerova 244/4, Mariánské Lázně
ubytování v okrese Cheb
Foto Residence La Passionaria
Residence La Passionaria - rezervovat ubytování nyní

Spa Hotel La Passionaria je luxusní, nově zrekonstruovaný lázeňský hotel. Je umístěn v klidné části Mariánských Lázní, v těsné blízkosti krásných parků, 5 minut od lázeňského centra. V hotelu se nachází spa centrum, které nabízí holistickou péči založenou na přírodních zdrojích s medicínským a kosmetickým účinkem, terapie zaměřené na uvolňování psychických bloků, léčbu stravou.

Residence La Passionaria je umístěna v klidné části Mariánských Lázní, v těsné blízkosti krásných parků, 5 minut od lázeňského centra. Svojí ideální polohou je přímo předurčena pro využití procedur k relaxaci, rehabilitaci, ke sportovnímu a kulturnímu vyžití.

Kapacita hotelu je 15 luxusních, moderně zařízených apartmánů, vlastní uzavřené parkoviště hlídané kamerovým systémem.

Hotelové služby: sauna, whirpool, masáže, výtah, zajištění výletů a průvodcovských služeb, bezbariérový přístup.

Pokoje v hotelu

Ve všech apartmánech je bidet, WC + sprcha nebo vana, kompletně zařízená kuchyně (lednička, el. sporák, mikrovlnka), minibar, TV+SAT, radio, telefon s přímou volbou, vytáčené připojení na internet nebo neomezený wifi internet v celém hotelu, trezor, vysoušeč vlasů, šatna.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:30:00 hod.

Residence La Passionaria stravování

Snídaně jsou součástí ceny ubytování.

Popis okolí hotelu, Mariánské Lázně a Západočeské lázně

Tenisové kurty (cca 50 m od hotelu), 18ti jamkové golfové hřiště (jedno z nejlepších v ČR). Plavecký bazén, zimní stadion, jízda na koni, pěší turistika, cykloturistika, lyžování, lyžařský vlek, lanovka, mnoho běžeckých tratí.

Řekne se Mariánské Lázně, Západočeské lázně, ale kde Residence La Passionaria hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Holistic Spa Hotel La Passionaria Zeyerova 244/4 Mariánské Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Residence La Passionaria Mariánské Lázně Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, výtah, pokojová služba, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby.

Zaměření ubytování v hotelu

Residence La Passionaria poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, spa & wellness.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště 500 m od hotelu, jízda na koni, kasíno 100 m od hotelu, lázně - wellness, whirlpool, masáže.


Fotogalerie ubytování Residence La Passionaria

Residence La Passionaria recenze na ubytování Mariánské Lázně

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Residence La Passionaria kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Residence La Passionaria na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Residence La Passionaria můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Residence La Passionaria z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1006 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Residence La Passionaria a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Residence La Passionaria je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Residence La Passionaria je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Monte Carlo
  Foto hotelu Hotel Aladin*** Praha se nachazí na hranici Prahy 2 a 10, byl v roce 2007 zrenovovaný a nabízí nyní…
  hotely Praha ubytování od 850 Kč
 • Hotel Garni Vildštejn
  Foto hotelu Hotel Garni-Vildštejn a restaurace Hospůdka na chaloupce se nachází v centru malebného městečka Skalná 15km od Chebu. Hotel nabízí…
  hotely Cheb ubytování od 450 Kč
 • Hotel Vista
  Foto hotelu Kompletní rekonstrukce Hotelu Vista byla dokončena v roce 2010 a v současnosti je business economy hotelem. Hotel…
  hotely Brno ubytování od 1600 Kč

Hotely v Karlovarském kraji

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 317 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.