Romantic Suites Mariánské Lázně


Romantic Suites

Hlavní 81, Mariánské Lázně
ubytování v okrese Cheb
Foto Romantic Suites
V komplexu je 14 plně vybavených apartmánů, včetně kuchyňky s ledničkou (nikoli minibarem) a trezorem. V ceně apartmánu jsou 1 – 2 dospělé osoby (dítě do 12ti let je zdarma při stávajícím počtu postelí). Třetí dospělá osoba je zpoplatněna 10 eur / noc. Pokud by si klienti chtěli přiobjednat snídani, je to možné v Residence Hotelu Romanza. Cena snídaně je 5 eur / den / osobu. Děti do 6ti let mají snídani zdarma. Vzhledem k tomu, že v depandance Romantic Suites není recepce, je nutné, aby klienti při příjezdu přijeli na Residence Hotel Romanza, kde se jich personál ujme a do depandance Romantic Suites je doprovodí. V objektu depandance Romantic Suites je možnost parkování zdarma. Je možné rovněž parkovat v garážích Residence Hotelu Romanza, za cenu 10 eur / noc. Po dobu pobytu není v apartmánech zajištován průběžný úklid ani výměna ručníků.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00 hod.

Řekne se Mariánské Lázně, Západočeské lázně, ale kde Romantic Suites hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: ROMANTIC SUITES Hlavní 81 Mariánské Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Romantic Suites Mariánské Lázně Vám nabízí při pobytu následující služby: výtah, bezpečnostní schránka na pokoji, domácí mazlíčky ubytujeme, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí.

Zaměření ubytování v hotelu

Romantic Suites poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, pobyty s dětmi, ubytování v přírodě.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 300 m od hotelu, houbaření, lázně - wellness.


Fotogalerie ubytování Romantic Suites

Romantic Suites recenze na ubytování Mariánské Lázně

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Romantic Suites kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Romantic Suites na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Romantic Suites můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Romantic Suites z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Romantic Suites

Adresa a kontakt na Romantic Suites
Hlavní 81
35301 Mariánské Lázně


ev.č.2537 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Romantic Suites a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Romantic Suites je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Romantic Suites je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Hotely v Karlovarském kraji

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 180 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.