Sant Georg Mariánské Lázně


Sant Georg

Anglická 358/4, Mariánské Lázně
ubytování v okrese Cheb
Foto Sant Georg

Luxusní hotel rodinného typu SANT GEORG z počátku 20. století je situován do parkové lázeňské části města Mariánské Lázně, vzdálené pouhých 250 metrů od centra.

Hotelový park Do přírody stačí jen pootevřít okno. Hotel Villa Sant Georg je obklopen překrásným prosluněným parkem, který spolu s barevnou zahradou vytváří dechberoucí atmosféru. Svěží zelené trávníky, do výše sahající stromy a hřejivé slunce pro vás budou při vaší odpolední siestě tou pravou společností. Hotelový park je také vhodný pro cvičení jógy nebo jiných zdravotních cvičení, při kterých se navíc nadýcháte i čerstvého lázeňského vzduchu. Parkování Během pobytu v hotelu Villa Sant Georg je pro vás plně k dispozici naše soukromé parkoviště. Parkoviště se nachází přímo před budovou hotelu, takže budete mít nad svým vozem neustálý dohled. Poplatek za parkovné je 5 euro na den. K parkování ovšem můžete využít také příjezdovou cestu. Snídaně a kuchyňka Villa Sant Georg vám kromě pestré snídaně, zahrnující vždy ty nejčerstvější suroviny, nabízí také využití společné hotelové kuchyňky. Hotelová kuchyňka je kompletně vybavena, takže vám nic nechybí pro přípravu toho, na co máte zrovna chuť. Pokud však chcete raději vyrazit do společnosti, nabídnou vám Mariánské Lázně celou řadu hospůdek a restaurací s vynikající českou i mezinárodní kuchyní.

Pokoje v hotelu

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, fén, minibar, trezor, TV

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 12:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Řekne se Mariánské Lázně, Západočeské lázně, ale kde Sant Georg hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Sant Georg Anglická 358/4 Mariánské Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zastávka: 500 m
Autobusové nádraží: 500 m
Centrum: 500 m
Vlakové nádraží: 2000 m

Doplňující informace

Příplatek za balkon CZK 200.

Služby při ubytování

Sant Georg Mariánské Lázně Vám nabízí při pobytu následující služby: možnost vyprání prádla, domácí mazlíčky ubytujeme v hotelu, parkoviště u hotelu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, průvodce, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, taxi, úschovna jízdních kol.

Zaměření ubytování v hotelu

Sant Georg poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku.


Ceník ubytování Sant Georg

Sant Georg zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Cheb, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Sant Georg

Sant Georg recenze na ubytování Mariánské Lázně

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Sant Georg kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Sant Georg na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Sant Georg můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Sant Georg z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Sant Georg

Adresa a kontakt na Sant Georg
Anglická 358/4
353 01 Mariánské Lázně


ev.č.1016 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Sant Georg a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Sant Georg je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Sant Georg je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Purkyně
  Lázeňský dům Purkyně se nachzí přímo v historickém lázeňském centru u proslulých kolonád Vřídelní, Tržní, Zámecké a Mlýnské.…
  hotely Karlovy Vary v lokalitě Lázně
 • Hotel Faust
  Foto hotelu Poloha hotelu Faust je výhodná, nachází se v blízkosti středu města Děčína u Zámeckého rybníka. Dovolujeme si…
  hotely Děčín
 • Hotel Dakol
  Foto hotelu Hotel Dakol se nachází v klidném a krásném prostředí Petrovic u Karviné, cca 5 minut jízdy z centra Karviné.…
  hotely Karviná

Hotely v Karlovarském kraji

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 134 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.