Sporthotel Hubertus Lázně Kynžvart


Sporthotel Hubertus

Nádražní 384, Lázně Kynžvart
ubytování v okrese Cheb
Foto Sporthotel Hubertus
Sporthotel Hubertus  - rezervovat ubytování nyní

Sporthotel Hubertus se nachází v obci Lázně Kynžvart které nabízí blahodárné klima, minerální prameny a lázně na úpatí Slavkovského lesa, místo pro nepřeberné množství výletů.

Možnost Dovolené pro dvojice i větší skupiny s vybranými pokrmy můžete vychutnat jak v Gourmet restaurantu tak i na letní terásce. Dále pobyty pro harmonii duše a těla - vlastní wellness studio pro relaxaci a odpočinek a speciální pobyty pro aktivní hráče golfu.

Lázně nejsou jen zdravotní zařízení pro klasickou léčbu. Moderní člověk v uspěchané době stále více věnuje péči svému tělesnému a duševnímu zdraví. Využijte nabídky v našem hotelu se službami pro wellness a relaxaci. Ideální podmínky pro uvolnění a odpočinek. Blahodárné lázeňské terapie Vás uklidní, odplaví stres, napětí i bolest.

Pokoje v hotelu

Ubytovací kapacita hotelu je 59 lůžek
- 7 jednolůžkových pokojů
- 15 dvoulůžkových pokojů
- 7 trojlůžkových pokojů Všechny pokoje jsou vybaveny - TV se satelitním příjmem
- Telefonem s přímou volbou
- Koupelnou (vana nebo sprchový kout a WC)
- Wi-fi pro ubytované hosty zdarma

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Sporthotel Hubertus stravování

Hotel nabízí všem milovníkům dobrého jídla posezení v Gourmet restaurantu s kapacitou 50 míst.

Při přípravě jídla klademe důraz na kvalitní a čerstvé suroviny. Specifickou chuť a vůni dotvářímečerstvými bylinkami, pěstovanými přímo na hotelové zahrádce.

Hotel a Gourmet restaurant jsou pod vedením majitelů s dlouholetými gastronomickými zkušenostmi na velmi vysoké úrovni v západní Evropě ve spolupráci se špičkovými kuchaři a ti kladou veliký důraz na spokojenost jejich hostů.

Řekne se Lázně Kynžvart, Západočeské lázně, ale kde Sporthotel Hubertus hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Hubertus Náměstí Republiky 131 Lázně Kynžvart. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Sporthotel Hubertus

Sporthotel Hubertus recenze na ubytování Lázně Kynžvart

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Sporthotel Hubertus kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Sporthotel Hubertus na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Sporthotel Hubertus můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Sporthotel Hubertus z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.869 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Sporthotel Hubertus a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Sporthotel Hubertus je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Sporthotel Hubertus je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Hotely v Karlovarském kraji

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 78 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.