Zámecký Hotel Větrov Krásná


Zámecký Hotel Větrov

Krásná 274, Krásná
ubytování v okrese Cheb
Foto Zámecký Hotel Větrov

Zámecký hotel Větrov je jedním z nejstarších historických zámků v České republice. Velkoryse obklopen sytou zelení, vonícími zahradami, šesti rybníky a patnácti hektary přírodního parku. To jsou tajemství, kte-rá ze zámeckého hotelu dělají dosud neobjevený poklad.

Čtyřhvězdičkový Zámecký hotel Větrov se nachází nedaleko města Aše a 15 km od Františkových Lázní. Je obdařen překrásnou, bohatou přírodní kulisou. Voda, která hojně vyvěrá z podzemních pramenů, důstojně protéká řadou vodopádů, rybníků plných ryb a dokresluje téměř pohádkovou krajinu v níž je zasazen zámek. Hostům nabízí rozmanité elegantní ubytování, znamenitý bar a možnosti vybraného, klasického výtečného stolování. Na hosty čeká moderní sauna a široká nabídka různých typů masáží.

Pokoje v hotelu

Hotel nabízí ubytování v apartmá s ložnicí, koupelnou (vč. fénu a toaletních potřeb), obývacím pokojem s LCD televizorem, minibarem a trezorem. Z oken pokojů je překrásný výhled na okolní rybníky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Řekne se Krásná, Západočeské lázně, ale kde Zámecký Hotel Větrov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Zámecký Hotel Větrov Krásná 274 Krásná. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Zámecký Hotel Větrov

Zámecký Hotel Větrov zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Cheb, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Zámecký Hotel Větrov

Zámecký Hotel Větrov recenze na ubytování Krásná

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Zámecký Hotel Větrov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Zámecký Hotel Větrov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Zámecký Hotel Větrov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Zámecký Hotel Větrov z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Zámecký Hotel Větrov

Adresa a kontakt na Zámecký Hotel Větrov
Krásná 274
352 01 Krásná


ev.č.815 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Zámecký Hotel Větrov a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Zámecký Hotel Větrov je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Zámecký Hotel Větrov je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Hotely v Karlovarském kraji

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 151 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.