Horská vila Meluzína Loučná pod Klínovcem


Horská vila Meluzína

2234, Loučná pod Klínovcem
ubytování v okrese Chomutov
Foto Horská vila Meluzína
Horská vila Meluzína - rezervovat ubytování nyní

Apartmánová horská Vila Meluzína*** s Wi-Fi zdarma se nachází v centrální části horské obce Háj u Loučné pod Klínovcem v nadmořské výšce 960 m n. m. v blízkosti SKIAREÁlU KLÍNOVEC v Krušných Horách. V cenách je již zahrnuta spotřeba energií!

Vila*** s Wi-Fi zdarma na všech pokojích nabízí ubytování ve třech apartmánech s halou a koupelnou s WC, lyžárnou a vlastním parkovištěm.

Vytápění je ústřední s elektrokotlem, teplou vodu zajišťují elektrické bojlery s ohřevem 20 hod. denně. Výborný signál pro mobilní telefony. 2× apartmán pro 4 osoby, 1× apartmán pro 10 osob (5 dvoulůžkových ložnic)

Pokoje v hotelu

Ubytování je poskytováno ve dvou apartmánech pro 4-5 osob a v jednom apartmánu pro 10 osob. Každý apartmán pro 4 - 5 osob je vybaven ložnicí s dvoulůžkem, obytnou ložnicí s dvoulůžkem, rozkládací sedací soupravou s přistýlkou, SAT- Smart Internet TV, DVD, rádiem s CD, nábytkem, koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, umyvadlem a WC, ve vstupní hale každého apartmánu je umístěna kuchyňská linka a jídelní kout.

Kuchyň je vybavena veškerým nádobím pro vlastní stravování, elektronickou/ indukční varnou deskou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou, kávovarem a chladničkou.

K dispozici je další velký samostatný dvoupodlažní apartmán pro 10 osob vybavený obývacím pokojem s velkou sedací soupravou, přistýlkou, SAT-Led TV, DVD, hudební soupravou s CD, kuchyní vybavenou pro vlastní stravování s jídelnou, dvěmi koupelnami s WC a jedním samostatným WC s umyvadlem v podkroví a pěti dvoulůžkovými ložnicemi ve dvou podlažích.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Horská vila Meluzína stravování

Každý apartmán má vlastní vybavenou kuchyň. Nebo stravování v okolních restauracích.

Popis okolí hotelu, Loučná pod Klínovcem a Krušné hory

Vzdálenost k lyžařskému areálu Klínovec je 2,0 km, Skibus zdarma. Boží Dar 6 km (hraniční přechod), Oberwiesenthal 3 km (hraniční přechod pro pěší a cyklisty-2,5 km pěšky), Karlovy Vary 33 km, Chemnitz 64 km, Dresden 140 km, Praha 140 km.

Řekne se Loučná pod Klínovcem, Krušné hory, ale kde Horská vila Meluzína hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Horská vila Meluzína Háj u Loučné pod Klínovcem č.p. 82 Loučná pod Klínovcem. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Autem i v zimě, Skibus v lyžařské sezóně

Doplňující informace

Skibus zdarma, zastávka 100 m od domu.


Fotogalerie ubytování Horská vila Meluzína

Horská vila Meluzína recenze na ubytování Loučná pod Klínovcem

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Horská vila Meluzína kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Horská vila Meluzína na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Horská vila Meluzína můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Horská vila Meluzína z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2878 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Horská vila Meluzína a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Horská vila Meluzína je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Horská vila Meluzína je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 92 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.