Hotel Johanka Loučná pod Klínovcem


Hotel Johanka

Háj 175, Loučná pod Klínovcem
ubytování v okrese Chomutov
Foto Hotel Johanka
Hotel Johanka - rezervovat ubytování nyní

Hotel Johanka se nachází pod severními svahy Klínovce. V této lokalitě je možné provozovat v zimě lyžařské sporty a v létě pěší nebo cykloturistiku.

Díky blízkosti německého Oberwiesenthalu je možno využít i bobovou dráhu, kabinovou lanovku, či navštívit termální lázně "Warmbad". V obci Měděnec je otevřena pro návštěvníky bývalá šachta na dobývání měděné rudy, v které je možno získat a nechat si opracovat vlastnotučně vykopaný polodrahokam. Krušné hory nabízí v dnešní době krásné přírodní scenérie báječné pěší procházky. Mužete houbařit, nebo se jen tak toulat. Pokoje v Hotelu Johanka jsou vybaveny WC a Sprchou. Kapacita ubytováníje 28 lůžek. 8 dvoulůžkových 1 třílůžkový a 2 čtyřlůžkové pokoje. Parkoviště pro 20 automobilů, garáž pro motocykly.

Pokoje v hotelu

Pokoje v Hotelu Johanka jsou vybaveny WC a Sprchou.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:30:00 hod.

Hotel Johanka stravování

Disponujeme bohatým jídelním lístkem který jistě uspokojí všechny skupiny zákazníků. Vaříme i typicky česká jídla. Snídaně je podávána formou švédských stolů. V případě, že si vyberete ubytování s polopenzí začínáte vždy večeří, která se podává v 18h.

Popis okolí hotelu, Loučná pod Klínovcem a Krušné hory

Hotel se nachází v Háji pod Klínovcem, pouhých 700m od Klínovce (1244m), sjezdovek a dalšího kulturního nebo sportovního vyžití. Díky blízkosti německého Oberwiesenthalu je možno využít i bobovou dráhu, kabinovou lanovku, či navštívit termální lázně "Warmbad". V obci Měděnec je otevřena pro návštěvníky bývalá šachta na dobývání měděné rudy, v které je možno získat a nechat si opracovat vlastnotučně vykopaný polodrahokam. Krušné hory nabízí v dnešní době krásné přírodní scenérie báječné pěší procházky. Mužete houbařit, nebo se jen tak toulat.

Řekne se Loučná pod Klínovcem, Krušné hory, ale kde Hotel Johanka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel - Penzion Johanka Háj 158 Loučná pod Klínovcem. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Dopravní dostupnost je buď vlakem nebo autobusem. Nejbližší zastávka je 6 km. Po domluvě vás hotelové vozidlo doveze do hotelu i z hotelu.


Fotogalerie ubytování Hotel Johanka

Hotel Johanka recenze na ubytování Loučná pod Klínovcem

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Johanka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Johanka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Johanka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Johanka z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.946 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Johanka a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Johanka je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Johanka je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel ILF
  Foto hotelu Hotel ILF se nachází v klidné část Prahy 4 - ulice Budějovická. Hotel je obklopen parkovou…
  hotely Praha
 • Hotel MAX
  Foto hotelu Hotel MAX, to je solidní ubytování s kvalitními službami. Hotel je umístěn v pěkné a klidné lokalitě v zeleni…
  hotely Praha
 • Hotel Kurdějov
  Hotel Kurdějov nabízí komplexní služby s úplnou péčí pro firemní a kongresové akce nejrůznějšího typu, ale také…
  hotely Břeclav

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 124 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.