Hotel Partyzán Chomutov


Hotel Partyzán

Na Vyhlidce 2000, Chomutov
ubytování v okrese Chomutov
Foto Hotel Partyzán

Hotel Partyzán se nachází na kopci Strážiště, asi 2 km od Chomutova směr Blatno.

Je situován uprostřed lesa v absolutním klidu. V současné době je v hotelu 35 pokojů, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD televizorem a satelitním příjmem zahraničních programů. Samozřejmostí je i vysokorychlostní připojení k internetu.

Pokoje v hotelu

V současné době je v hotelu 35 pokojů, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD televizorem a satelitním příjmem zahraničních programů. Samozřejmostí je i vysokorychlostní připojení k internetu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Partyzán stravování

Nedílnou součástí hotelového komplexu je i nekuřácká restaruace, která je zaměřena na českou a mysliveckou kuchyni i s některými specialitami našich kuchařů.

V restauraci se nachází krásné stylové posezení pro 50 lidí. Součástí hotelu je konferenční sál pro 100 lidí, ve kterém je možné pořádat konference, firemní večírky, svatby nebo školení. Vedle hotelu se nachází krásná terasa s kapacitou 120 lidí a také hlídané parkoviště pro 30 automobilů.

Popis okolí hotelu, Chomutov

Hotel Partyzán se nachází na kopci Strážiště, asi 2 km od Chomutova směr Blatno. Koncem 19. století patřil k oblíbeným výletním místům. V roce 1882 byla zde vybudována dřevěná vyhlídka – gloriet. Gloriet byl v přízemí obehnán přístřeškem s možností občerstvení. Turisté mohli vystoupat na osmibokou 8 metrů vysokou rozhlednu. V roce 1924 gloriet vyhořel. Městští radní se rozhodli na vrchu postavit hotel s restaurací doplněný o kamennou rozhlednu podle architekta Kuglera. Stavba byla dokončena v roce 1931. Od začátku 90. let minulého století měnil hotel často svého majitele. V roce 2001 byl hotel prodán podnikateli panu Františku Donátovi, který v letech 2005–2010 provedl celkovou rekonstrukci. Hlavní dominanta hotelu, dvacetimetrová věž, zůstala zachována, ale pro turisty je nepřístupná, protože jsou v ní umístěny hostinské pokoje.

Řekne se Chomutov, ale kde Hotel Partyzán hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Partyzán Na Vyhlidce 2000 Chomutov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel je nejlépe dostupný vlastním automobilem, který mohou hosté parkovat přímo u hotelu.

Směr z centra města Chomutova po ulici Blatenská směrem na obec Blatno, po dvou kilometrech na označené odbočce zahněte v pravo na lesní cestu, která Vás přivede přímo k hotelu.

Doplňující informace

Hotel nabízí plně vybavený konferenční sál pro 100 lidí. Sál je vybaven klimatizací, datovými kabely, audio - vizuální technikou, projektorem, plátnem, tabulí.


Fotogalerie ubytování Hotel Partyzán

Hotel Partyzán recenze na ubytování Chomutov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Partyzán kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Partyzán na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Partyzán můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Partyzán z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Partyzán

Adresa a kontakt na Hotel Partyzán
Na Vyhlidce 2000
43001 Chomutov


ev.č.3148 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Partyzán a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Partyzán je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Partyzán je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Purkyně
  Lázeňský dům Purkyně se nachzí přímo v historickém lázeňském centru u proslulých kolonád Vřídelní, Tržní, Zámecké a Mlýnské.…
  hotely Karlovy Vary v lokalitě Lázně
 • Hotel Faust
  Foto hotelu Poloha hotelu Faust je výhodná, nachází se v blízkosti středu města Děčína u Zámeckého rybníka. Dovolujeme si…
  hotely Děčín
 • Hotel Dakol
  Foto hotelu Hotel Dakol se nachází v klidném a krásném prostředí Petrovic u Karviné, cca 5 minut jízdy z centra Karviné.…
  hotely Karviná

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 135 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.