Hotel Star 5 Loučná pod Klínovcem


Hotel Star 5

Loučná pod Klínovcem 160, Loučná pod Klínovcem
ubytování v okrese Chomutov
Foto Hotel Star 5

Tříhvězdičkov Hotel *** Star 4 a jeho depandace Star 5 se nachází na úpatí severního svahu nejvyšší hory Krušných hor Klínovce a je vzdálený 5 km od hraničního přechodu Boží Dar.

Tříhvězdičkový Hotel *** Star 4 se nachází přímo v centru skiareálu Klínovec, 50 metrů od nejbližších vleků a sjezdovek.

V hotelu nechybí bezdrátový internet zdarma, ani dětský koutek či wellness. Recepce je v zimní sezóně otevřena 12 hodin denně a přímo u budovy hotelu je hostům k dispozici bezplatné parkování až pro 30 vozů.

Pokoje v hotelu

Ubytovací kapacita hotelu je 90 lůžek ve 28 pokojích, depandace Star 5, která se nechází hned přes silnici, ji doplní o dalších 40 lůžek ve 13 pokojích. Samozřejmostí každého pokoje je sociální zařízení, televizor a Wifi připojení.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Star 5 stravování

Hotelová restaurace nabízí tradiční českou kuchyni, volný čas také jistě zpříjemní kavárna nebo bar s kulečníkem.

Popis okolí hotelu, Loučná pod Klínovcem a Krušné hory

Klínovec možná nedosahuje závratných výšin, zato svým návštěvníkům nabízí daleko přívětivější tvář se snadnou dostupností a ubytovacím zázemím. S nadmořskou výškou 1244 m je Klínovec nejvyšší vrchol Krušných hor – v létě oblíbený cíl pěších i cykloturistů, v zimě pak vyhledávané lyžařské středisko. Najdete tu dva vynikající ski areál Klínovec a na samém vršku slavnou rozhlednu.

Řekne se Loučná pod Klínovcem, Krušné hory, ale kde Hotel Star 5 hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Star 4, 5 Háj 160 Loučná pod Klínovcem. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Hotely Star 4 a Star 5 nabízí celoročně zázemí při aktivní relaxaci na horách. K ubytování našim zákazníkům rádi doporučíme celou řadu dalších aktivit - turistiku, cykloturistiku nebo výlety. Nabídku těchto aktivit každou sezónu rozšiřujeme díky spolupráci se Sportcentrem Klínovec.

Služby při ubytování

Hotel Star 5 Loučná pod Klínovcem Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, výtah, bezpečnostní schránka, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 80 Kč, parkoviště u hotelu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, úschovna jízdních kol, informační služba, výtah, bezpečnostní schránka, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 80 Kč, parkoviště u hotelu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 500 m od hotelu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 500 m od hotelu, zacvičit ve fitness, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 10 m od hotelu, zapinkat stolní tenis, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 500 m od hotelu, namazat tága, billiard je, nejbližší půjčovna lyží je 200 m od hotelu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží, navštívit krytý bazén 500 m od hotelu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 500 m od hotelu, zacvičit ve fitness, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 10 m od hotelu, zapinkat stolní tenis, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 500 m od hotelu, namazat tága, billiard je, nejbližší půjčovna lyží je 200 m od hotelu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Star 5 poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, kongresy, pobyty s dětmi, ubytování v přírodě, užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, kongresy, pobyty s dětmi, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Star 5 nabízí: restaurace, bar, kavárna, zahrádka, restaurace, bar, kavárna, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, diskotéka, houbaření, solárium, whirlpool 1500 m od hotelu, sauna, diskotéka, houbaření, solárium, whirlpool 1500 m od hotelu.


Ceník ubytování Hotel Star 5

Hotel Star 5 zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Chomutov, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Star 5

Hotel Star 5 recenze na ubytování Loučná pod Klínovcem

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Star 5 kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Star 5 na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Star 5 můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Star 5 z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Star 5

Adresa a kontakt na Hotel Star 5
Loučná pod Klínovcem 160
431 91 Loučná pod Klínovcem


ev.č.947 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Star 5 a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Star 5 je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Star 5 je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 190 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.