Hotel Bohemia Chrudim


Hotel Bohemia Chrudim

Masarykovo náměstí 900, Chrudim
ubytování v okrese Chrudim
Foto Hotel Bohemia Chrudim
Hotel Bohemia je typický městský hotel se 49 pokoji a kapacitou 105 lůžek. Hotel je situován v centru města Chrudimi, vlastní parkoviště před hotelem. Hotel nabízí kvalitní ubytování a stravovací služby ve dvouch střediscích Baraka Music Bar a Restaurace hotelu. K dispozici je i konferenční centrum se 4 místnostmi pro uspořádání jednání, prezentací firem, seminářů atd. Dále je v našem hotelovém komplexu i relaxační centrum (sauna, whirpool, masáže).

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00 hod.

Řekne se Chrudim, ale kde Hotel Bohemia Chrudim hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Bohemia Chrudim Masarykovo náměstí 900 Chrudim. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu Zastávka: 500 m Autobusové nádraží: 1000 m Centrum: 500 m Vlakové nádraží: 1000 m Letiště: 15 km

Služby při ubytování

Hotel Bohemia Chrudim Chrudim Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál, informační služba, výtah, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme, bezbariérový přístup, klimatizace, internet v hotelu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, rezervace letenek, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, kanceláře k pronájmu, taxi, směnárna v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén, v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je, zacvičit ve fitness, zahrát bowling, zahrát si squash nebo ricochet, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek), tělocvična či sportovní hala, namazat tága, billiard je, zacvičit si aerobik, automat na šipky, si jít zastřílet na střelnici.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Bohemia Chrudim poskytuje ubytování zaměřené zejména na spa & wellness, kongresy.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Bohemia Chrudim nabízí: restaurace, bar, lobby bar, cukrárna, internetová kavárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, diskotéka, houbaření, rybolov, jízda na koni, solárium, whirlpool.


Ceník ubytování Hotel Bohemia Chrudim

Hotel Bohemia Chrudim zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Chrudim, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Bohemia Chrudim

Hotel Bohemia Chrudim recenze na ubytování Chrudim

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Bohemia Chrudim kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Bohemia Chrudim na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Bohemia Chrudim můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Bohemia Chrudim z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Bohemia Chrudim

Adresa a kontakt na Hotel Bohemia Chrudim
Masarykovo náměstí 900
537 01 Chrudim


ev.č.532 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Bohemia Chrudim a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Bohemia Chrudim je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Bohemia Chrudim je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 187 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.