Hotel Kapitán Seč


Hotel Kapitán

Foto Hotel Kapitán
Hotel Kapitán  - rezervovat ubytování nyní

HOTEL NA PLÁŽI-KAPITÁN se nachází asi 16 km jihozápadně od Chrudimi, leží v samotném centru Železných hor. Hladina přehradní nádrže při plném stavu vody je ve 495 m/m. Rekreační oblast Seč je největší a nejvyhledávanější rekreační oblastí v Pardubickém kraji. Sečská přehrada leží na okraji Pardubického kraje, katastrem bezprostředně sousedí se Středočeským krajem a krajem Vysočina.

HOTEL KAPITÁN se nachází asi 16 km jihozápadně od Chrudimi, leží v samotném centru Železných hor. Hladina přehradní nádrže při plném stavu vody je ve 495 m/m. Rekreační oblast Seč je největší a nejvyhledávanější rekreační oblastí v Pardubickém kraji. Sečská přehrada leží na okraji Pardubického kraje, katastrem bezprostředně sousedí se Středočeským krajem a krajem Vysočina.

Parkování: je zdarma na parkovišti u hotelu. Připojení k internetu: pro všechny naše zákazníky je zdarma dostupné neomezené Wi-Fi připojení k internetu na pásmu 2. 4GHz. Sportovní vyžití: antukové hřiště na volejbal, minigolf, půjčovna loděk i s motorem, vodních šlapadel a sportovních potřeb, přírodní ohniště a dětský koutek. Vlastní sportovní nářadí - kola, surfy apod. je možné uschovat bez poplatku ve vyhrazeném prostoru hotelu. K hotelu patří travnatá pláž se stromy, vstup do vody je pozvolný, vhodný i pro malé děti a neplavce.

Hotelovým hostům je k dispozici: Společenská a školící místnost vybavená televizorem, DVD, tabulí, kterou je možné využít jako učebnu, salonek apod.

Pokoje v hotelu

Ubytování je ve dvou a třílůžkových pokojích, které lze přistýlkou upravit na čtyřlůžkové. Pokoj je vybaven umyvadlem se studenou a teplou vodou, sprchy a WC jsou společné, umístěné na každém patře. Některé třílůžkové pokoje mají vlastní malou terasu s výhledem na jezero. Pro náročnější hosty jsou k dispozici 3 komfortně vybavené apartmány (2 pro max. 6 osob, 1 pro 3 osoby) s vlastním sociálním zařízením. Celková ubytovací kapacita je 90 lůžek

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Kapitán stravování

Stravování zajišťujeme celodenní s obsluhou v restauraci i na terase. Snídaně je v době od 8.00 do 10.00 h formou švédského stolu, obědy a večeře. Připravujeme pro Vás hotová jídla i minutky po celý den.

Objednat je možné plnou penzi, polopenzi.

Pro organizované skupiny, akce a oslavy zajistíme připravíme speciální nabídku jídel, které Vám připraví náš šefkuchař v moderní kuchyni.

Umíme reagovat i na dietní stravování dle požadavků (např. diabetici, alergici, senioři apod.).

Popis okolí hotelu, Seč a Východní Čechy

Leží uprostřed malebné přírody v centru Železných hor, na okraji Českomoravské vrchoviny se zachovalými lesy, skalami, potoky, s několika chráněnými územími, s naučnými stezkami. V Seči a nedalekém okolí je mnoho historických budov a památek, několik hradů a zámků, rozhledny, skanzen a mnoho dalších sportovních i kulturních zařízení. Přijeďte svou dovolenou strávit na březích sečské přehrady. Jsou zde možnosti přírodního koupání i koupání v bazénech, potápění, rybolovu, surfování, jachtaření atd.

Hluboké lesy protíná množství turistických, cyklistických a běžkařských tras a stezek, nechybí ani koňské stezky. V zimně jsou možnosti sjezdového lyžování a snowbordování na nedalekých sjezdovkách, rovněž místní běžkařské tratě jsou pravidelně upravovány.

Řekne se Seč, Východní Čechy, ale kde Hotel Kapitán hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Kapitán Ústupky 120 Seč. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Firemní akce, školní pobyty, oslavy, organizované skupiny, ...


Fotogalerie ubytování Hotel Kapitán

Hotel Kapitán recenze na ubytování Seč

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Kapitán kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Kapitán na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Kapitán můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Kapitán z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1965 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Kapitán a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Kapitán je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Kapitán je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 189 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.