Hotel Styl Hlinsko


Hotel Styl

Na Stráni 155, Hlinsko
ubytování v okrese Chrudim
Foto Hotel Styl

Hotel Styl byl vybudován na okraji města Hlinska, cca 1 km za městem. Hotel Styl nabízí 5 jednolůžkových, 12 dvoulůžkových a 1 třílůžkový pokoj.

Hotel Styl je tvořen dvěmi budovami, společnou recepci naleznete v hlavní budově v prostorách restaurace. V prvním patře této budovy je část hotelových pokojů. Druhá, větší část pokojů, je v oddělené druhé budově, která je vzdálena asi 100 metrů. Hotel Styl nabízí 5 jednolůžkových, 12 dvoulůžkových a 1 třílůžkový pokoj. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, pokoje jsou vybaveny TV + SAT. Restaurace, kavárna, bar, parkoviště. Lyžarský vlek hned vedle hotelu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Styl stravování

Naše restaurace není určena pouze pro hotelové hosty, ale i pro ostatní návštěvníky, má kapacitu 90 míst (je tvořena dvěmi samostatnými místnostmi, které jsou spolu propojeny a které mají společný bar).
V restauraci se konají: svatby, slavnostní setkání, taneční večery, školení.
V létě je též součástí restaurace venkovní terasa, která nabízí velice příjemné a klidné posezení v přírodě.

Od 11:00 do 14:00 Polední menu, nebo minutkové speciality po celý den

Popis okolí hotelu, Hlinsko a Vysočina

Lyžařský areál Hlinsko: okolí Hlinska nabízí zimním návštěvníkům nejen množství běžeckých tras pro lyžování, ale i tři lyžařské vleky a dvě sjezdové dráhy. V širokém okolí jsou neustále obnovovány trasy pro běžkaře, které návštěvníky vyvedou z Hlinska na všechny světové strany. Nejpoutavějšími trasami jsou bezesporu trasy Obecním lesem v blízkosti Ratajských rybníků směrem na Jeníkov, Dědovou a dál až na Filipov nebo Kameničky. Vytrvalejší lyžaři mohou vyrazit kolem Hamerské nádrže a vrátit se do Hlinska přes Svatojánské Lázně. Na opačné straně města vedou trasy kolem železniční tratě do Holetína, na Babáky nebo do Srného. Jedna ze dvou sjezdovek v těsné blízkosti hotelu. Lyžařské vleky a dvě sjezdovky leží přímo před hotelem. Sjezdové dráhy společně s vleky byly zrekonstruovány a upraveny. V širokém okolí je hlinecká sjezdovka jedna z nejnavštěvovanějších zimních atrakcí. V neposlední řadě je třeba zmínit i nově rekonstruovanou krytou zimní halu s bruslařským hřištěm, která leží ve městě nedaleko hotelu. Pokud máte zájem, můžete si jít zaplavat do krytého plaveckého bazénu.

Řekne se Hlinsko, Vysočina, ale kde Hotel Styl hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Styl Na Stráni 155 Hlinsko. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Hotel Styl je uzpůsoben k pořádání různých školících akcí, slavnostních setkání, svateb, večírků a diskoték.


Ceník ubytování Hotel Styl

Hotel Styl zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Chrudim, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Styl

Hotel Styl recenze na ubytování Hlinsko

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Styl kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Styl na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Styl můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Styl z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Styl

Adresa a kontakt na Hotel Styl
Na Stráni 155
539 01 Hlinsko


ev.č.406 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Styl a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Styl je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Styl je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Zámek Loučeň
  Foto hotelu Zámecký Hotel Maxmilián se nachází uprostřed krásné přírody a je ideálním místem pro romantické pobyty a letní…
  hotely Nymburk
 • Horský Hotel Kyčerka
  Foto hotelu Horský hotel Kyčerka je rodinný hotel nacházející se v nejrozsáhlejší valašské obci Velké Karlovice na úpatí Javorníků…
  hotely Vsetín
 • Hotel Populus
  Foto hotelu Hotel Populus v Praze 3 s kapacitou 77 pokojů a vlastním parkovištěm nabízí komfortní ubytování v klidné lokalitě. Hotel…
  hotely Praha

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 159 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.