Wellness hotel Renospond Zderaz


Wellness hotel Renospond

Foto Wellness hotel Renospond
Wellness hotel Renospond - rezervovat ubytování nyní

Celý hotelový komplex se nachází na úpatí Českomoravské vysočiny, která je z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. Tato lokalita je bohatá na kulturní památky a přírodní krásy - např. pískovcové útvary Toulovcovy maštale. Okolí hotelu nabízí i mnoho značených turistických a cyklotras a to nejen pro zdatné turisty, ale i pro klidné procházky v nádherné přírodě. . Součáhotelu je i wellness centrum. Hotel Renospond je vhodný pro rodinnou rekreaci, firemní akce, pobyty pro seniory, svatební hostiny, pobyty dětí.

Celý hotelový komplex se nachází na úpatí Českomoravské vysočiny, která je jednou z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. Tato lokalita je bohatá na kulturní památky a přírodní krásy – např. pískovcové útvary Toulovcovy maštale. Okolí hotelu nabízí i mnoho značených turistických a cyklotras a to nejen pro zdatné turisty, ale i pro klidné procházky v nádherné přírodě. Součástí hotelu je i wellness centrum. Procedury včetně masáží i solária jsou příjemným obohacením rekreačního pobytu. Hotel Renospond je vhodný jak pro rodinnou rekreaci tak pro pořádání firemních akcí, prezentací a oslav. Seniorům nabízíme pobyty za mimořádně příznivé ceny.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Zderaz, Východní Čechy, ale kde Wellness hotel Renospond hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Renospond Zderaz 119 Zderaz. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zastávka autobusová: 1000 m Vlakové nádraží: 12000 m. Od vlaku i autobusu je možné klienty odvéz hotel. taxi.

Služby při ubytování

Wellness hotel Renospond Zderaz Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme v hotelu, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet v hotelu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, hotelový transport, taxi, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete v létě koupání venku -, zahrát bowling, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek), zapinkat stolní tenis, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, automat na šipky.

Zaměření ubytování v hotelu

Wellness hotel Renospond poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, spa & wellness, pobyty s dětmi.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Wellness hotel Renospond nabízí: restaurace.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, jízda na koni, solárium.


Fotogalerie ubytování Wellness hotel Renospond

Wellness hotel Renospond recenze na ubytování Zderaz

2 komentáře k tomuto hotelu

  • reagujte na tento názor Neděle, 03 Červenec 2016 09:10 reference od Arnošt Svárovský

    Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně dost a proto můžeme říct, že obsluha a kvalita stravování je na vysoké úrovni a snese srovnání s podobnými zařízeními i v Alpách. Ubytování v depandaci je skromné, ale čisté a překvapila nás každodenní výměna ručníků. Rovněž masérky zaslouží pochvalu. Byl to příjemně strávený pobyt v době od 28.6. do 1.7.2016

  • reagujte na tento názor Sobota, 08 Prosinec 2012 15:03 reference od Lahodova Zuzana

    Návštěva tohoto wellness hotelu byla především díky masérce Magdě nezapomenutelná. Má zlaté ruce. Jen bych byla pro zlepšení obsluhy na baru.

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Wellness hotel Renospond kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Wellness hotel Renospond na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Wellness hotel Renospond můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Wellness hotel Renospond z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2459 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Wellness hotel Renospond a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Wellness hotel Renospond je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Wellness hotel Renospond je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Hotely v Karlovarském kraji

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 48 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.