Hotel Atrium Varnsdorf


Hotel Atrium Varnsdorf

T. G. Masaryka 1678, Varnsdorf
ubytování v okrese Děčín
Foto Hotel Atrium Varnsdorf

Hotel ATRIUM se nachází v centru města, na úpatí Lužických hor.

Objekt hotelu Atrium je po celkové rekonstrukci, v provozu od roku 2002. Je zde k dispozici celkem 15 moderně vybavených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů + 1× SUITE. Celková ubytovací kapacita hotelu je 24 lůžek.

Pokoje v hotelu

Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, sprchou, televizí se satelitním příjmem, lednicí, telefonem, internetovou přípojkou a v podkrovních pokojích i klimatizací.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Atrium Varnsdorf stravování

Svým hostům hotel nabízí skvělou restauraci s mezinárodní kuchyní. Kromě restaurace jsou k dispozici i malá zimní zahrada, sluneční terasa a v letním období zahradní restaurace.

Popis okolí hotelu, Varnsdorf a Děčínsko a Lužické hory

Varnsdorf je se svým textilním a strojírenským průmyslem jedno z největších průmyslových center na severu Čech. Město leží na česko-německé hranici, na úpatí Lužických hor a okraji Národního parku České Švýcarsko. Pro rozvíjející se turismus je Varnsdorf významnou vstupní i výstupní branou. Hotel ATRIUM je proto i skvělým výchozím bodem pro vaše výlety do okolí. Lužické hory - 7 km, Národní park České Švýcarsko – 10 km, Žitavské pohoří (D) - 10 km, Česká Lípa – 30 km, Liberec - 45 km, Praha – 120 km, napojení na německou dálnici A4 (Bautzen) – 35 km, Drážďany (D) - 100 km /autem 1 hodina jízdy/

Řekne se Varnsdorf, Děčínsko a Lužické hory, ale kde Hotel Atrium Varnsdorf hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Atrium T.G.Masaryka 1678 Varnsdorf. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zastávka MHD - 20 m, autobusové nádraží - 1 km, vlakové nádraží - 2 km.

Doplňující informace

V hotelu jsou pro hosty k dispozici: běžecké pásy, sauna s odpočívárnou, masáže, solárium, manikúra/pedikůra, kosmetický salón a vlasové studio. Pro hotelové hosty nabízíme i možnost praní a žehlení prádla.

Služby při ubytování

Hotel Atrium Varnsdorf Varnsdorf Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, informační služba, výtah, možnost vyprání prádla, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme v hotelu, bezbariérový přístup, klimatizace, parkoviště u hotelu, internet v hotelu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, průvodce, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, taxi, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zacvičit ve fitness, automat na šipky.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Atrium Varnsdorf poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, spa & wellness, kongresy.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Atrium Varnsdorf nabízí: restaurace, kavárna, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, solárium.


Fotogalerie ubytování Hotel Atrium Varnsdorf

Hotel Atrium Varnsdorf recenze na ubytování Varnsdorf

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Atrium Varnsdorf kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Atrium Varnsdorf na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Atrium Varnsdorf můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Atrium Varnsdorf z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Atrium Varnsdorf

Adresa a kontakt na Hotel Atrium Varnsdorf
T. G. Masaryka 1678
407 47 Varnsdorf


ev.č.2253 nahoru

Hotely popisem související s lokalitou: Lužické hory

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Atrium Varnsdorf a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Atrium Varnsdorf je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Atrium Varnsdorf je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 181 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.