Hotel Belveder Děčín Labská Stráň


Hotel Belveder Děčín

Labská Stráň 105, Labská Stráň
ubytování v okrese Děčín
Foto Hotel Belveder Děčín
Hotel Belveder Děčín - rezervovat ubytování nyní

Hotel Belveder se nachází v divukrásné, turisticky atraktivní oblasti Českého Švýcarska, mezi Děčínem a hraničním přechodem Hřensko, v obci Labská Stráň a nabízí ubytování v celkem 10 účelně zařízených pokojích.

Hotel Belveder disponuje celkovou kapacitou 39 lůžek + 2 přistýlky. Nabízí vám ubytování v celkem 10 pokojích, a to ve dvou-, tří-, čtyřlůžkových a v jednom- pětilůžkovém pokoji. Jednolůžkové pokoje nenabízíme, v případě zájmu je možné ubytovat jednu osobu ve dvoulůžkovém pokoji.

Pokoje v hotelu

Útulně zařízené a plně vybavené pokoje mají sociální zařízení, některé disponují ledničkou a tv. Nabízíme také pokoj s balkonem a výhledem na kaňon řeky Labe. Všechny pokoje jsou nekuřácké, nastěhování do pokoje je možné od 14:00 hodin, uvolnit pokoj je třeba v den odjezdu do 10 hodin.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí hotelu, Labská Stráň a Děčínsko a Lužické hory

Zdejší krajina je jako stvořená pro pěší turistiku a cykloturistiku. Okolí hotelu nabízí mnoho turistických možností – odsud lze snadno dojít např. Do Hřenska, k oblíbeným Soutěskám, či světoznámé Pravčické bráně.

Řekne se Labská Stráň, Děčínsko a Lužické hory, ale kde Hotel Belveder Děčín hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Garni Belveder Labská Stráň 105 Labská Stráň. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Belveder Děčín

Hotel Belveder Děčín recenze na ubytování Labská Stráň

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Belveder Děčín kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Belveder Děčín na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Belveder Děčín můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Belveder Děčín z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.852 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Belveder Děčín a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Belveder Děčín je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Belveder Děčín je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 83 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.