Hotel Česká Koruna Děčín


Hotel Česká Koruna Děčín

Masarykovo nám. 60/7, Děčín
ubytování v okrese Děčín
Foto Hotel Česká Koruna Děčín
Hotel Česká Koruna Děčín - rezervovat ubytování nyní

Hotel Česká Koruna je situován v centrální části města na Masarykově náměstí v blízkosti děčínského zámku. Je ideálním výchozím místem pro různé aktivity, především pro výlety do Českosaského Švýcarska a oblasti Labských pískovců.

Hotel Česká Koruna nabízí 43 pokojů v kategorii STANDARD Class+ a STANDARD Class. Jeden pokoj kategorie STANDARD Class+ je speciálně přizpůsoben pro tělesně postižené hosty. Hotel dále disponuje restaurací s terasou, kavárnou a recepcí s nepřetržitým provozem. K dispozici jsou také kuřácké i nekuřácké pokoje a bezplatné Wi-Fi i kabelový internet. Parkoviště pro hosty je k dispozici za příplatek.

V hotelu se též nachází konferenční sál (60 míst), salónek (24 míst), letní předzahrádka (60 míst).

Pokoje v hotelu

V pokojích najdete vlastní koupelnu a posezení se satelitní TV. Pokoje Standard+ jsou navíc vybaveny minibarem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Česká Koruna Děčín stravování

V příjemném prostření hotelové restaurace nabízíme velký výběr české a mezinárodní kuchyně, široký sortiment vín, alkoholických i nealkoholických nápojů.

Popis okolí hotelu, Děčín a Děčínsko a Lužické hory

Samotné město Děčín poskytuje svým návštěvníkům širokou nabídku, kulturního a sportovního vyžití, naleznete zde muzeum, divadlo, termální koupaliště s krytou halou a tobogány, tenisové kurty, golfové hřiště, velmi zajímavě situovanou Zoologickou zahradu, jízdárnu, 50 km asfaltových cyklostezek vhodných i pro in line bruslaře, cyklostezka vede nádherným údolím Labe, které lemují Labské pískovce a pokračuje do německé chráněné oblasti Krippenaparku.

Řekne se Děčín, Děčínsko a Lužické hory, ale kde Hotel Česká Koruna Děčín hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Česká koruna Masarykovo nám. 60/7 Děčín. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Česká Koruna Děčín

Hotel Česká Koruna Děčín recenze na ubytování Děčín

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Česká Koruna Děčín kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Česká Koruna Děčín na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Česká Koruna Děčín můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Česká Koruna Děčín z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.272 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Česká Koruna Děčín a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Česká Koruna Děčín je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Česká Koruna Děčín je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hejtmanský Dvůr
  Foto hotelu Hotel Hejtmanský dvůr, který se pyšní čtyřmi hvězdami, naleznete v královském městě Slaný ve středočeském kraji cca…
  hotely Kladno ubytování od 1700 Kč
 • Hotel Emeran
  Foto hotelu Rodinný hotel Emeran nabízí ubytování ve 22 dvoulůžkových pokojích a 1 jednolůžkovém bezbariérovém pokoji s vlastním sociálním zařízením,…
  hotely Most ubytování od 740 Kč
 • Hotel Morava Znojmo
  Foto hotelu Hotel Morava se nachází v historickém centru města Znojma a nabízí Vám nově zrekonstruované pokoje a útulnou restauraci…
  hotely Znojmo ubytování od 1370 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 96 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.