Hotel Česká Koruna Děčín


Hotel Česká Koruna Děčín

Masarykovo nám. 60/7, Děčín
ubytování v okrese Děčín
Foto Hotel Česká Koruna Děčín
Hotel Česká Koruna Děčín - rezervovat ubytování nyní

Hotel Česká Koruna se nachází v centru Děčína na Masarykově náměstí v blízkosti děčínského zámku. Hotel nabízí ubytování ve 43 pokojích. V budově hotelu se nachází indická restaurace. Hotel je svou lokalitou skvělým výchozím bodem pro výlety do okolí, například do Českosaského Švýcarska či do oblasti Labských Pískovců. V celém hotelu je WiFi připojení zdarma.

Hotel Česká Koruna nabízí ubytování ve 43 pokojích v kategorii SUPERIOR Class, včetně nabídky pokoje pro handicapované hosty. Pokoje nabízí pohodlné a moderní vybavení a internetové připojení zdarma. Recepce je v provozu nepřetržitě. Hotel nabízí také parkování za příplatek. Celý hotel je nekuřácký. V budově hotelu se nachází indická restaurace s terasou.

Pokoje v hotelu

V pokojích naleznete vše pro Vaše pohodlí - moderní nábytek, pohodlné postele, koupelnu, satelitní TV a posezení. V pokojích je samozřejmostí připojení na internet zdarma.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Česká Koruna Děčín stravování

V budově hotelu se nachází indická restaurace Taj Mahal.

Popis okolí hotelu, Děčín a Děčínsko a Lužické hory

Město Děčín nabízí návštěvníkům široké možnosti relaxace i sportovního vyžití. Navštívit můžete muzeum či divadlo, k dispozici je také termální koupaliště s krytou halou i tobogány. Najdete zde tenisové kurty i golf, krásnou a zajímavě umístěnou zoologickou zahradu i jízdárnu. Město i jeho okolí je vhodné pro cyklisty díky 50-ti km cyklostezek. Cyklostezky Vás provedou krásnými scenériemi v údolí Labe, které je lemováno Labskými pískovci a dojet můžete až do německé chráněné krajinné oblasti Krippenaparku.

Řekne se Děčín, Děčínsko a Lužické hory, ale kde Hotel Česká Koruna Děčín hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Česká koruna Masarykovo nám. 60/7 Děčín. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Česká Koruna Děčín

Hotel Česká Koruna Děčín recenze na ubytování Děčín

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Česká Koruna Děčín kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Česká Koruna Děčín na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Česká Koruna Děčín můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Česká Koruna Děčín z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.272 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Česká Koruna Děčín a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Česká Koruna Děčín je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Česká Koruna Děčín je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 88 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.