Hotel Faraon Rumburk


Hotel Faraon

Krásnolipská 287/29, Rumburk
ubytování v okrese Děčín
Foto Hotel Faraon
Hotel Faraon  - rezervovat ubytování nyní

Hotel se nachází asi kilometr od centra města Rumburk, na klidném místě. Kapacita je 1×2 lůžkové apartmá, 7×2 lůžkový pokoj, 1×1 lůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou a wc, samozřejmostí je TV a přístup na internet.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Rumburk, Děčínsko a Lužické hory, ale kde Hotel Faraon hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Faraon Krásnolipská 287/29 Rumburk. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Hotel Faraon Rumburk Vám nabízí při pobytu následující služby: parkoviště u hotelu, internet na pokoji, taxi.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 1 m od hotelu, v létě koupání venku - 500 m od hotelu, zacvičit ve fitness 1 m od hotelu, zahrát bowling 1 m od hotelu, zahrát si squash nebo ricochet 1000 m od hotelu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 8000 m od hotelu, namazat tága, billiard je 500 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Faraon poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Faraon nabízí: restaurace, pizzerie 1000 m od hotelu, cukrárna 1000 m od hotelu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 500 m od hotelu, diskotéka 1000 m od hotelu, kino 1000 m od hotelu, solárium 1000 m od hotelu, masáže 1000 m od hotelu.


Fotogalerie ubytování Hotel Faraon

Hotel Faraon recenze na ubytování Rumburk

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Faraon kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Faraon na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Faraon můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Faraon z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1938 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Faraon a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Faraon je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Faraon je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 181 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.