Hotel Hubert Hřensko Mezná


Hotel Hubert Hřensko Mezná

Foto Hotel Hubert Hřensko Mezná
Hotel Hubert Hřensko Mezná - rezervovat ubytování nyní

Hotel HUBERT se nachází na úpatí národního parku České Švýcarsko. Je pro Vás připravena stylová restaurace s jídelnou, příjemné posezení na terase a zahradě a samozřejmě ubytování pro jednotlivce, rodiny i menší skupiny.

Rodinný Hotel Hubert, se nachází v samém srdci Národního parku České Švýcarsko v malebné vesničce Mezná vzdálené cca 8 km od hraničního přechodu ve Hřensku.

Hotel Hubert je díky výhodné poloze ideální místo pro turisty, rodiny s dětmi a cyklisty, jelikož jsou v okolí mnohé cyklostezky a turistické trasy. Pro cykloturisty jsou v Národním parku i v CHKO vyznačené trasy zajímavými místy, na některé z nich navazují i cyklotrasy v SRN.

Součástí hotelu je rozlehlá zahrada s terasou a grilem, která je naším hostům plně k dispozici k odpočinku, oslavám či pro hraní si s dětmi, pro které je zde pískoviště s houpačkou. Parkování je možné přímo na soukromém parkovišti před hotelem nebo v hotelové zahradě.

Pokoje v hotelu

V hotelu je celkem 26 lůžek ve 2-4 lůžkových pokojích:

1×2 -lůžko se sprchou 1×4 -lůžko se sprchou 1×2 -lůžko s přistýlkou s sociálním zařízením

Ostatní mají společné sociální zařízení vedle pokoje.

Mimo hotel možnost ubytování v dependenci, která je vzdálena cca 400m od hotelu u lesa na klidném místě. V budově je 17 lůžek ve 2 a 3 lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Hubert Hřensko Mezná stravování

Kromě snídaně, která je součástí ceny ubytování, možnost doobjednání polopenze (3 chody) za příplatek 120 Kč (dítě 80 Kč). Místo snídaní je možné zajistit balíčky.

Našim hostům je k dispozici restaurace a jídelna s kapacitou 46 míst. Jídelnu mohou používat děti i dospělí mimo času snídaní a obědů ke společenským hrám apod.

Popis okolí hotelu, Hřensko a České Švýcarsko

Nejbližší město je Děčín (20 km) kde si určitě nenechte ujít prohlídku zámku a růžové zahrady či ZOO. -

Další možnosti krácení dlouhé chvíle:

přírodní koupaliště v Jetřichovicích (10 km) projížďka na koních v Srbské Kamenici (12 km) bowling v Mezní Louce (1,5 km) výletní autobus do Königsteinu v sezóně výletní loď Děčín – Hřensko

Řekne se Hřensko, České Švýcarsko, ale kde Hotel Hubert Hřensko Mezná hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel HUBERT Mezná 76 Hřensko. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Do Mezné je dobré spojení MHD z Děčína. V turistické sezóně pokračuje MHD přes Jetřichovice až do Krásné Lípy. Pro ty co se chtějí podívat do Německa např. na krásný hrad Konigstein, je možné využít německý výletní autobus, který zajíždí do Mezné.


Fotogalerie ubytování Hotel Hubert Hřensko Mezná

Hotel Hubert Hřensko Mezná recenze na ubytování Hřensko

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Hubert Hřensko Mezná kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Hubert Hřensko Mezná na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Hubert Hřensko Mezná můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Hubert Hřensko Mezná z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.482 nahoru

Hotely popisem související s lokalitou: České Švýcarsko

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Hubert Hřensko Mezná a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Hubert Hřensko Mezná je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Hubert Hřensko Mezná je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 142 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.