Hotel Kocanda Děčín


Hotel Kocanda

Rytířská 2, Děčín
ubytování v okrese Děčín
Foto Hotel Kocanda
Hotel Kocanda - rezervovat ubytování nyní

Hotel Kocanda se nachází v klidné části města přímo u řeky Labe. V blízkosti je nově vybudovaný dětský a sportovní areál hned vedle cyklostezky, po které se dostanete během 5 minut do centra města Děčín. Právě proto je častým cílem cyklistů, bruslařů, vodáků i rodin s dětmi při jejich výletech.

V roce 2012 jsme vybudovali nad restaurací Kocanda tříhvězdičkový hotel. Hotel má kapacitu 67 lůžek v 25 pokojích.

Designově vyvedené pokoje jsou vybavené plazmovou televizí, satelitem, stylovými koupelnami, zdravotními matracemi, internetem a wifi zdarma.

Pro svou skvělou polohu je ideálním výchozím místem pro návštěvy NP Českosaské Švýcarsko nebo oblasti Labských pískovců. Lákavým tipem je zámek Děčín.

Pokoje v hotelu

Pokoje jsou vybaveny plazmovou televizí, internetem, wifi zdarma, a zdravotními matracemi. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sociálním zařízením a sprchový kout.

Manager pokoje mají vlastní ledničku na pokoji, případně je k dispozici v prvním patře hotelu kuchyňský koutek, kde je také lednička.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Kocanda stravování

V hotelu najdete stylovou restauraci KOCANDA, která byla vyhlášena & . 34; Hospůdkou roku& . 34; . Tradiční česká restaurace s Plzeňským pivem, Pilsner Urquell 12%, Gambrinus 10% a Gambrinus Excelent 11% s s výbornou domácí kuchyní. Naše jídla jsou připravována z kvalitních surovin a respektují moderní trendy současné gastronomie. Nejen pro gurmány je připravena široká nabídka jídel a nápojů. Samozřejmostí je milá a vstřícná obsluha. Restaurace má bezbariérový vstup i bezbarierové toalety. Disponuje nekuřáckým salónkem s možností uzavřené společnosti.

Restaurace je přímo na cyklostezce, pět minut od centra města, nabízí terasu s kouzelným výhledem na řeku, dětské hřiště a sportovní kurt. Možnost uzavřené společnosti pro párty, svatby, firemní akce, smuteční hostiny.

Pro děti je připraven dětský koutek na terase i v nekuřácké části restaurace. Dětské menu, jídelní židličky, přebalovací pult i velmi tolerantní přístup servírek k naším nejmenším hostům je samozřejmý.

Popis okolí hotelu, Děčín a Děčínsko a Lužické hory

Hotel a restaurace Kocanda Vám nabízí spoustu možností, jak se sportovně vyžít. Pro vnitřní sporty, nebo když počasí nepřeje je k dispozici slunná, nově zrekonstruovaná tělocvična, ke které patří dvě šatny se sprchami.

Přímo před hotelem je nová cyklostezka, po které se můžete vydat na kole nebo bruslích na výlet. Jsme držitelé certifikátu & . 34; Cyklisté vítáni & . 34; a tak u nás cyklisté najdou zázemí v podobě úložny kol, sportovního menu, nebo základního vybavení pro případné opravy. Do zeleně přímo u hotelu je zasazeno velké dětské hřiště, kde jsme pro děti připravili pískoviště, prolézačky, klouzačky, lanovkou, horolezeckou stěnou, tobogán a jiné atrakce. Široko daleko takto vybavené hřiště není a my věříme, že se tu děti od tří do třinácti let vyřádí. Hřiště je v provozu dle aktuálního počasí!

Řekne se Děčín, Děčínsko a Lužické hory, ale kde Hotel Kocanda hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Kocanda Rytířská 77/2 Děčín. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel je snadno dostupný vlastním automobilem, který mohou hosté parkovat přímo před hotelem.


Fotogalerie ubytování Hotel Kocanda

Hotel Kocanda recenze na ubytování Děčín

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Kocanda kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Kocanda na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Kocanda můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Kocanda z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.3144 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Kocanda a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Kocanda je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Kocanda je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 185 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.