Hotel U Zeleného Stromu Janov


Hotel U Zeleného Stromu Janov

Foto Hotel U Zeleného Stromu Janov

Hotel U Zeleného stromu je malé ubytovací zařízení rodinného typu v klidné obci Janov - na kraji Národního parku České Švýcarsko. Nabízí domácí stravu a pohodlné ubytování jednotlivcům, rodinám s dětmi i rodinným mazlíčkům.

Hotel nabízí celkem 10 pokojů. K hotelu patří také Penzion "Bušeranda" na samotě u lesa vhodný pro ty, kteří hledají vzduch, klid a pohodu. Zahrada u domu je vhodná k odpočinku. Uvnitř naleznete barem vybavené pokoje kulečník či klavír. V případě početně větších skupin, které chtějí využít našeho hotelového sálu a salonku vybaveného kongresovou technikou, nabízí hotel úzkou spolupráci s vybranými certifikovanými ubytovateli v bezprostředním okolí hotelu.

Pokoje v hotelu

Maximální ubytovací kapacita hotelu U Zeleného stromu je 24 osob. Pokoje jsou spíše menší, o to více však nabízejí útulné a pohodlné ubytování. Složení pokojů v hotelu je: 1× pokoj s velkým letištěm (vhodný pro mladý pár nebo jednotlivce), 7× dvoulůžkový pokoj, 1× trojlůžkový pokoj, 1× apartmánek o dvou místnostech – ložnice pro dvě osoby a pracovna. V pracovně je mimo jiné letiště. Apartmánek tedy mohou pro přespání využít 3 – 4 osoby.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel U Zeleného Stromu Janov stravování

Restaurace má kapacitu 20 – 30 míst, dle rozestavění stolů. Interiér je laděný v kombinaci světlé dřevo – zelené doplňky, čímž dokonale ladí s názvem hotelu. V případě hezkého počasí je pro hosty připravena letní zahrádka. Cyklistům je zde k dispozici stojan na kola. Při nepřízni počasí se pak můžete ohřát (a případně usušit) u krbových kamen, která v restauraci vytváří příjemnou atmosféru.

Popis okolí hotelu, Janov a Děčínsko a Lužické hory

Hotel U Zeleného stromu se nachází v příjemné rekreační vesničce Janov, která je součástí Chráněné krajinné oblasti Labské pískovce a svou polohou lemuje okraj Národního parku České Švýcarsko. V nejbližším okolí naleznete proslulé Soutěsky (kaňon řeky Kamenice s bohatou pískovcovou výzdobou, kde převozníci na lodičkách s humorem zapůsobí na Vaši fantazii, či Pravčickou bránu, symbol národního parku.

Celá oblast je protkána sítí turistických stezek a cykloturistických tras. Na své si zde přijdou nejen ti, kteří rádi překonávají poměrně značné výškové rozdíly na krátkých vzdálenostech, ale i všichni ostatní, kteří hledají klid a odpočinek. Zkrátka nepřijdou ani horolezci.

Přímo v obci si můžete zahrát petangue nebo golf a v sousedství vás provezou na koních i provedou podzemím. O nadzemní bádání se postarají okolní rozhledny. Město Děčín (cca 18km od hotelu) nabízí vedle sportovního vyžití (plavecký areál, tenisové kurty, bowling, squash) a vzdělávání (muzeum, zoo, galerie) i kulturní programy, možnost nákupů, hudební kluby a stylové restaurace.

Unaveným rekreantům zase jistě přijdou vhod termální lázně v nedaleké Žandavě. Výlety do vzdálenější okolí skrývají skutečné lahůdky.

Zdejší kraj je unikátní svou florou i faunou a samotný pobyt bude blahodárný pro vaše zdraví. Díky čisté přírodě zde roste velké množství vzácných rostlin. Nevědomky minete ojedinělé druhy mechů, které jsou velmi náchylné vůči jakémukoli znečištění. Na mnoha místech vyvěrají na povrch prameny křišťálově čisté vody, která je uložena v obrovských podzemních jezerech, jež jsou pokládány za největší podzemní zdroje vody v České republice.

Díky termickým stoupavým proudům kolem stolových hor a Pravčické brány se zde mísí proudy vzduchu až od Severního moře, pro jejichž blahodárné účinky bývají tato místa nazývána “Větrné lázně“.

Řekne se Janov, Děčínsko a Lužické hory, ale kde Hotel U Zeleného Stromu Janov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: U zeleného stromu Janov 5 Janov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel je nejlépe dostupný ososbním automobilem. Autobusová zastávka je od hotelu vzdálena pouhých 100 metrů.


Ceník ubytování Hotel U Zeleného Stromu Janov

Hotel U Zeleného Stromu Janov zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Děčín, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel U Zeleného Stromu Janov

Hotel U Zeleného Stromu Janov recenze na ubytování Janov

1 Reference, komentáře

  • reagujte na tento názor Pátek, 13 Květen 2016 15:46 reference od Bařinová Drahomíra

    Pokud chcete ubytování, kde se budete cítit opravdu jako doma - milí lidé od kuchařky, obsluhy v restauraci, majitelů..jedním slovem všichni jsou úžasní,usměvaví, vstřícní. Jídlo s láskou připravené, které taky tak chutná. Prostě jedním slovem... JAKO DOMA :-). Děkujeme

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel U Zeleného Stromu Janov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel U Zeleného Stromu Janov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel U Zeleného Stromu Janov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel U Zeleného Stromu Janov z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel U Zeleného Stromu Janov

Adresa a kontakt na Hotel U Zeleného Stromu Janov
Janov 5
405 02 Janov


ev.č.577 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel U Zeleného Stromu Janov a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel U Zeleného Stromu Janov je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel U Zeleného Stromu Janov je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 160 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.