Hotel Výpřež Děčín


Hotel Výpřež

Kamenická 692, Děčín
ubytování v okrese Děčín
Foto Hotel Výpřež
Hotel Výpřež - rezervovat ubytování nyní

Moderně zařízený nekuřácký hotel a restaurace Výpřež se nachází ve městě Děčíně na severu Čech. Poskytuje možnost ubytování, konferenční služby a wellness centrum.

Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 27 lůžek. Dále poskytuje možnost využití konferenčního sálu s kapacitou 80 osob, bezbariérový přístup, hlídané parkoviště v areálu hotelu a Wi-Fi zdarma.

Hosté mohou dále využít finskou saunu, fitness centrum a masáže.

Pokoje v hotelu

Hostům je k dispozici celkem 1 jednolůžkový a12 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky a jejich součástí je koupelna se sprchovým koutem a WC. K vybavení patří také fén, TV a Wi-Fi připojení.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Výpřež stravování

Hotelová restaurace s kapacitou 86 hostů vybízí k příjemnému posezení, uspořádání rodinných či firemních oslav v útulném a stylově zařízeném interiéru s profesionální obsluhou a domácí kuchyní.

Součástí 100% nekuřácké restaurace je i letní terasa a dětské hřiště.

Řekne se Děčín, ale kde Hotel Výpřež hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel a Restaurant Výpřež Kamenická 692 Děčín. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Letiště Praha 1, 5 hod.

Letiště Dresden 55 min.

Služby při ubytování

Hotel Výpřež Děčín Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 80 osob, TV místnost, přednáškový sál, informační služba, bezpečnostní schránka na pokoji, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zacvičit ve fitness, zapinkat stolní tenis, tělocvična či sportovní hala, zacvičit si aerobik, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 5000 m od hotelu, procvičit horolezectví 5000 m od hotelu.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Výpřež nabízí: restaurace, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, diskotéka 2000 m od hotelu, dětské hřiště, kino 2000 m od hotelu, divadlo 2000 m od hotelu, houbaření, lázně - wellness, masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel Výpřež

Hotel Výpřež recenze na ubytování Děčín

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Výpřež kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Výpřež na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Výpřež můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Výpřež z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2644 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Výpřež a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Výpřež je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Výpřež je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Ubytování u Aurory
  Foto hotelu Ubytování u Aurory se nachází u slatinných lázní AURORA v novém RELAX PARKU TŘEBOŇ. Apartmán je vhodný pro…
  hotely Jindřichův Hradec ubytování od 1000 Kč
 • Hotel Kormorán
  Foto hotelu Hotel - penzion Kormorán leží v obci Zlenice na břehu řeky Sázavy. Ubytování nabízí ve dvou až čtyřlůžkových…
  hotely Benešov ubytování od 500 Kč
 • Hotel Latrán
  Foto hotelu Hotel Latrán Vám nabízí nevšední ubytování v klidné části města a přitom v blízkosti českokrumlovského zámku. Objekt je…
  hotely Český Krumlov ubytování od 1900 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 163 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.