Hotel Zámeček Jetřichovice


Hotel Zámeček Jetřichovice

Rynartice 44, Jetřichovice
ubytování v okrese Děčín
Foto Hotel Zámeček Jetřichovice

Hotel Zámeček je umístěn na okraji obce Jetřichovice-Rynartice na hranici Národního parku České Švýcarsko. Citlivou rekonstrukcí se bývalý lovecký zámeček proměnil v malý, komfortně vybavený hotel, který Vás okouzlí svou neopakovatelnou atmosférou.

Hotel tvoří dvě architektonicky odlišně řešené budovy spojené zámeckým průčelím. Malebné nádvoří a rozlehlá zahrada působí dojmem opravdového zámeckého prostředí.

Hotel je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro ubytování při různých kulturních a společenských akcích. Hotel nabízí ubytovací kapacitu 42 lůžek ve dvou kategoriích /standart a apartmá/. Hotel má bezbariérové vstupy a 1 bezbariérový pokoj s luxusním vybavením. Útulné mezonetové pokoje různých stylů s vlastním příslušenstvím, TV se satelitním příjmem, rádiem a telefonem. V nabídce je i pokoj s vybavenou kuchyňkou nebo vířivou vanou. Apartmá jsou vybaveny luxusním nábytkem, koupelnami s vanou, minibarem a salónkem pro obchodní jednání. Internet je k dispozici v restauraci (WiFi i zásuvky) a v části pokojů (zámecké, apartmá, a většina Superior).

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Zámeček Jetřichovice stravování

Zámecká restaurace zajišťuje celodenní stravování dle jídelního lístku.

Popis okolí hotelu, Jetřichovice a Děčínsko a Lužické hory

V rámci relaxačního programu nabízíme bazén 10×4 m s protiproudem, finskou a tureckou saunu s ochlazovacím bazénkem, fitness, biliár, stolní tenis a laserovou střelnici. Návštěvníci si mohou objednat masáže nebo si zapůjčit horská kola k vyjížďce po okolí. Nabízíme také možnost výcviku nebo projížďky na koních v nedaleké "Jízdárně všemily" Turistika a cykloturistika - Národní park České Švýcarsko.

Řekne se Jetřichovice, Děčínsko a Lužické hory, ale kde Hotel Zámeček Jetřichovice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Zámeček Rynartice 44 Jetřichovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Vhodné i pro soukromé oslavy, firemní akce a školení, obchodní jednání. Pes je povolen v určitých pokojích. Cena je v četně parkování a využití bazénu. Televizor na pokoji Telefon na pokoji Sprchový kout na pokoji Satelit na pokoji Toaleta na pokoji


Fotogalerie ubytování Hotel Zámeček Jetřichovice

Hotel Zámeček Jetřichovice recenze na ubytování Jetřichovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Zámeček Jetřichovice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Zámeček Jetřichovice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Zámeček Jetřichovice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Zámeček Jetřichovice z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Zámeček Jetřichovice

Adresa a kontakt na Hotel Zámeček Jetřichovice
Rynartice 44
405 02 Jetřichovice


ev.č.610 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Zámeček Jetřichovice a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Zámeček Jetřichovice je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Zámeček Jetřichovice je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 162 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.