Hotel Brušperk


Hotel Brušperk

náměstí J. A. Komenského 31, Brušperk
ubytování v okrese Frýdek-Místek
Foto Hotel Brušperk
Hotel Brušperk  - rezervovat ubytování nyní

Hotel Brušperk nabízí příjemné ubytování v rodinném prostředí. Nachází na historickém náměstí města Brušperk. Parkování přímo před hotelem na náměstí. Poloha hotelu je velmi výhodná k dojezdu do Ostravy cca 10 km do průmyslové zóny, Frýdku Místku 12km, tak na letiště Mošnov 8km. Město Brušperk má 3 500 obyvatel a proto tady najdete bankomat, obchod Hruška, poštu a spoustu restaurací. Brušperk nabízí krásné prostředí k procházkám a možnosti cykloturistiky... . .

Hotel Brušperk poskytuje pohodlné ubytování ve 11 pokojích s celkovou kapacitou 27 lůžek (včetně přistýlek). Tento počet zahrnuje 4 apartmány (z toho 1 apartmán s kuchyňským koutem a vlastním vchodem), 4 dvoulůžkové pokoje, 1 jednolůžkový pokoj s velkou postelí a 2 podkrovní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny internetem a televizí. Satelitní příjem je na všech pokojích kromě podkroví. Pro hotelovou klientelu lze zajistit pobyty ve Fry-relax centru (Fryčovice) vzdáleném od hotelu cca 3 km, které nabízí squash, badminton, bazén s protiproudem a masážní vanu. V hotelovém STEAK Baru hostům nabízíme naši domácí pizzu, steaky z kvalitního masa a saláty. Je zde připojení na internet - WI-FI. Snídaně se podává v naší kavárně. V létě příjemné posezení na terase před hotelem.

Pokoje v hotelu

Pokoje jsou vybaveny standardně.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Brušperk stravování

V přízemí Hotelu Brušperk se nachází cukrárna s kavárnou, ve které jsou ubytovaným hostům podávány snídaně. Stravování je zajištěno v nově vybudovaném Steak baru, který se taktéž nachází v přízemí. Steak bar nabízí příjemné komorní posezení cca pro 18 osob a speciality steakové kuchyně a pizzu. V baru je také možnost připojení na internet.

Popis okolí hotelu, Brušperk a Ostravsko - Slezsko

Brušperk se nachází na mezi důležitými městy Severní Moravy Ostravou a Frýdkem-Místkem. V blízkosti se nachází letiště Mošnov. Město nabízí kompletní služby - bakomat, pošta a minimárket vše pár kroků od hotelu.

Řekne se Brušperk, Ostravsko - Slezsko, ale kde Hotel Brušperk hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Brušperk J.A. Komenského 31 Brušperk. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Autem a autobusem.

Doplňující informace

Nabídka i dlouhodobého ubytování v apartmánu s kuchyní. Cena se odvíjí od délky pobytu a služeb.

Služby při ubytování

Hotel Brušperk Brušperk Vám nabízí při pobytu následující služby: pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, bezbariérový přístup, internet.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 200 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Brušperk poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, venkovské ubytování, rybaření při pobytu, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Brušperk nabízí: restaurace, bar, pizzerie, kavárna, cukrárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 400 m od hotelu, dětské hřiště 400 m od hotelu, rybolov, solárium 200 m od hotelu, lázně - wellness 4000 m od hotelu, whirlpool 4000 m od hotelu, masáže 200 m od hotelu.


Fotogalerie ubytování Hotel Brušperk

Hotel Brušperk recenze na ubytování Brušperk

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Brušperk kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Brušperk na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Brušperk můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Brušperk z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.145 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Brušperk a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Brušperk je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Brušperk je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 139 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.