Wellness Hotel Bahenec Písek – okr. Frýdek-Místek


Wellness Hotel Bahenec

Písek 195, Písek – okr. Frýdek-Místek
ubytování v okrese Frýdek-Místek
Foto Wellness Hotel Bahenec
Wellness Hotel Bahenec - rezervovat ubytování nyní

Wellness Hotel Bahenec ležící ve Slezských Beskydech nabízí příjemné ubytování v příjemném prostředí, vhodné pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří hledají klid pro relaxaci, krátké vycházky v přírodě i turistické výlety.

Wellness Hotel Bahenec *** je rodinný tříhvězdičkový hotel, který nabízí 16 pokojů převážně ½-lůžkových včetně 2 apartmánů. domácí restauraci, moderní wellness s pivními lázněmi BBB, dětským koutkem, sportovním areálem včetně venkovního bazénu a vlastním lyžařským vlekem s atypickou dřevěnou Kolibou

Pokoje v hotelu

Wellness Hotel Bahenec Vám nabízí několik typů pokojů s celkovou kapacitou 40 pevných lůžek. . Všechny pokoje jsou s možností přidání přistýlky a jsou vybaveny TV a vlastním sociálním zařízením. Samozřejmostí je připojení na bezplatný internet v celém objektu Wellness Hotelu

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Wellness Hotel Bahenec stravování

Wellness Hotel nabízí restauraci, salónek či Kolibu na svatby, rodinné oslavy, firemní školení. Vyškolený personál Vám poskytne technický i gastronomický servis po dobu akce.

Řekne se Písek – okr. Frýdek-Místek, Beskydy - Valašsko, ale kde Wellness Hotel Bahenec hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Wellness Hotel BAHENEC Písek u Jablunkova 018 Písek – okr. Frýdek-Místek. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Frýdek-Místek dále na Jablunkov, v Jablunkově směr na Písek u Jablunkova, v Písku u Požární zbrojnice doleva a po 7 km dorazíte přímo k hotelu.

Z vlakového nádraží v Návsí u Jablunkova autobusem do Písku u Jablunkova na zastávku "U Labaje" poté vlevo a cestou nahoru cca 7km.


Fotogalerie ubytování Wellness Hotel Bahenec

Wellness Hotel Bahenec recenze na ubytování Písek – okr. Frýdek-Místek

1 Reference, komentáře

 • reagujte na tento názor Úterý, 10 Červenec 2012 13:47 reference od Olga Vaníková

  Poskytované služby, přístup personálu v hotelu Bahenec na velmi dobré úrovni. Práce animátorek Hanky a Ivky s dětmi výborná. Vzhledem i k překrásnému počasí jsme se svou vnučkou prožily relax a pohodu v hotelu Bahenec. Co trochu poškozuje komfort hotelu je volný přístup cizím návštěvníkům k venkovnímu bazénu. V době červencových svátků si hotelový host mohl připadat jak na veřejném koupališti. Ale jinak budeme na tuto krásnou dovolenou vzpomínat a přejeme všem zaměstnancům hotelu mnoho dalších spokojených klientů.

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Wellness Hotel Bahenec kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Wellness Hotel Bahenec na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Wellness Hotel Bahenec můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Wellness Hotel Bahenec z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1318 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Wellness Hotel Bahenec a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Wellness Hotel Bahenec je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Wellness Hotel Bahenec je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Český Dvůr
  Foto hotelu Přímo uprostřed historického centra města Berouna Vás uvítá Hotel Český Dvůr, cenově výhodné ubytování v cenru…
  hotely Beroun ubytování od 450 Kč v lokalitě Křivoklátsko
 • Chateau St. Havel
  Foto hotelu Chateau St. Havel je kompletně renovovaný zámek nacházející se v Praze 4 – Krč uprostřed anglického…
  hotely Praha
 • Hotel Smaltovna
  Foto hotelu Sport Club Smaltovna nabízí ubytování v moderních jedno a dvoulůžkových pokojích na klidném okraji Prahy v městské části Praha…
  hotely Praha

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 103 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.