Hotel Kaskáda Ledeč nad Sázavou


Hotel Kaskáda

Husovo náměstí 17, Ledeč nad Sázavou
ubytování v okrese Havlíčkův Brod
Foto Hotel Kaskáda
Hotel Kaskáda - rezervovat ubytování nyní

Hotel Kaskáda*** leží na trase hlavního města Prahy a moravské metropole Brna, v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny. Nachází se v historickém centru města Ledče nad Sázavou, které je pro svůj půvab a krásnou okolní přírodu právem označováno jako perla Posázaví. V okolí je množství kulturních památek a přírodních zajímavostí, cyklistických a turistických tras

Hotel nabízí komfortní ubytování v nových, moderně zařízených pokojích s celkovou kapacitou 41 lůžek.
Hostům je k dispozici restaurace s výbornou kuchyní a dětským koutkem, čtyři profesionální bowlingové dráhy s půjčovnou bowlingové obuvi, dva squashové kurty, fitness centrum vybavené profesionálními posilovacími stroji značky Grünsport a kardio stroji značky Panatta a cvičební sál, který nabízí různé sportovní a cvičební aktivity podle aktuálního rozvrhu. Vstup do fitness centra a bezdrátový vysokorychlostní internet v prostoru restaurace a bowlingu je pro hotelové hosty zdarma.

Hotel Kaskáda nabízí své prostory pro pořádání různých společenských a firemních akcí, rautů, oslav, svateb, školení, seminářů, prezentací a sportovních soustředění a turnajů. K dispozici jsou prostory restaurace a bowlingu s kapacitou 80 a 40 osob a konferenční sál s kapacitou 50 osob. Sál je vybaven velkoplošným promítacím plátnem, dataprojektorem s vysokou rozlišovací schopností, LCD televizorem, DVD, kvalitním ozvučením a dvěma flipcharty s laserovým ukazovátkem. Celé multimediální vybavení sálu je jednoduše ovládáno pomocí ovládacího centrálního pultu.

Pokoje v hotelu

K dispozici jsou prostorné dvoulůžkové pokoje, některé pokoje jsou s možností přistýlky. V podkroví je dále jeden čtyřlůžkový pokoj, jeden třílůžkový a jeden čtyřlůžkový apartmán. Bezbariérový přístup do pokojů je zajištěn výtahem.

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, elektronickým zámkovým systémem pro vstup bezkontaktní čipovou kartou, LCD televizorem, lokálním telefonem a připojením na internet. Pro vytvoření jedinečné atmosféry jsou pokoje vybaveny nepřímým osvětlením.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Kaskáda stravování

Restaurace je tvořena dvěma samostatnými prostory - restaurace s barem a dětským koutkem s kapacitou min. 90 míst a restaurace s bowlingem s kapacitou min. 50 míst.

Nabízí speciality tradiční české a mezinárodní kuchyně. V bohaté nabídce nechybí steaky, bezmasá a zeleninová jídla, těstoviny a dezerty.

V prostoru restaurace je Wi-Fi zdarma v rozsahu od 1, 5 do 4 Mbit/s.

Řekne se Ledeč nad Sázavou, ale kde Hotel Kaskáda hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Kaskáda Husovo náměstí 17 Ledeč nad Sázavou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Hotel Kaskáda Ledeč nad Sázavou Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 50 osob, výtah, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet na pokoji.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zacvičit ve fitness, zahrát bowling, zahrát si squash nebo ricochet.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Kaskáda poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Kaskáda nabízí: restaurace, kavárna.


Fotogalerie ubytování Hotel Kaskáda

Hotel Kaskáda recenze na ubytování Ledeč nad Sázavou

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Kaskáda kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Kaskáda na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Kaskáda můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Kaskáda z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2706 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Kaskáda a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Kaskáda je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Kaskáda je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 103 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.