Zámek Úsobí


Zámek Úsobí

Foto Zámek Úsobí
Zámek Úsobí - rezervovat ubytování nyní

Náš zámek Úsobí je ideálním místem pro všechny. Romantický pobyt si u nás užijí páry, rodinný pobyt rodiny s dětmi a zábavný menší i větší skupiny přátel, turistů, cyklistů, cestovatelů. Jsme jen 1 hodinu jízdy do Prahy!

Zámek Úsobí je výjimečný tím, že se můžete posadit do historického křesla, vyspat se v historické posteli, prolistovat si sto let starou knížku nebo časopis, přenést se do dávných dob 18. století a užít si pobyt na zámku. Součástí zámku je také Šenk u Bílé paní, uzavřené nádvoří s posezením, Rytířský a Erbovní sál pro 120 osob a zámecká kaple. Dále je k dispozici francouzský park s výhledem na zámek a anglický park s dětským hřištěm. Ničím nerušený odpočinek si můžete dopřát ve vířivce nebo při masáži. Zámek byl ze stavu ruiny opraven do dnešní podoby vlastními silami a prostředky rodiny Polákových. Můžete si vychutnat prohlídku zámku s majitelem a určitě Vás upoutá nejen bohatá historie zámku, ale i příběh o znovuzrození této krásné památky. Zámek, který byl původně opravován jako rodinné sídlo, je v současné době téměř celý otevřen pro širokou veřejnost k různým účelům a příležitostem, ať už jsou to koncerty, svatby, křtiny, ubytování, oslavy apod.

Pokoje v hotelu

Nabízíme 4 prostorné historické apartmány a 5 podkrovních economy pokojů. V každém apartmánu najdete salónek, 1-2 samostatné ložnice, koupelnu a lednici. Jeden z apartmánů disponuje navíc malou kuchyní se základním vybavením. Economy podkrovní pokoje mají vlastní WC a sprchu, společné posezení s gaučem a konferenčním stolkem a společnou lednici.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Zámek Úsobí stravování

Snídaně je u nás v ceně ubytování. Pokud byste rádi doobjednali večeři, dejte nám, prosím, vědět předem. Snídani podáváme od 9h nebo podle předchozí domluvy, večeři v 19h.

Popis okolí hotelu, Úsobí a Vysočina

Chcete-li pobyt na našem zámku strávit aktivně a poznat tak krásy okolí, nechte se inspirovat našimi tipy na výlety. Na své si přijdou milovníci přírody, sportovci i obdivovatelé historie. Přijeďte relaxovat, načerpat sílu z okolní přírody, zasportovat si, prohlédnout historická místa nebo si váš pobyt užijte s dětmi. Více informací o aktivitách a zážitcích naleznete na stránkách našeho zámku. Historické a kulturní památky: město Havlíčkův Brod, prohlídky podzemí v krajském městě Jihlava, středověký hrad a muzeum Jaroslava Haška v Lipnici nad Sázavou. Sportovní aktivity: v blízkosti se nachází lyžařský Areál Šacberk a v jeho okolí jsou udržované běžkařské trasy. V okolí naleznete také řadu cyklistických stezek, turistické trasy přímo od zámku, ale i jiný druhy aktivního odpočinku (lezecké stěny, golf, koupalitě nebo například jízda na koni, ...). Velkým lákadlem pro rodiny s dětmi je Zoologická zahrada v Jihlavě a Westernové městečko Stonetown. V obci se nachází vesnický obchod cca 200m od zámku. V nedalekých městech (15km) Havlíčkův Brod a Jihlava naleznete velké obchodní domy a restaurace.

Řekne se Úsobí, Vysočina, ale kde Zámek Úsobí hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Zámek Úsobí Úsobí 1 Úsobí. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zámek Úsobí se náchází přesně v polovině cesty mezi Prahou a Brnem, jen 4 km od sjezdu 104 z D1.


Fotogalerie ubytování Zámek Úsobí

Zámek Úsobí recenze na ubytování Úsobí

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Zámek Úsobí kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Zámek Úsobí na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Zámek Úsobí můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Zámek Úsobí z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.3076 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Zámek Úsobí a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Zámek Úsobí je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Zámek Úsobí je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 102 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.