Hotel Krystal Hodonín


Hotel Krystal Hodonín

Pančava 3757/49, Hodonín
ubytování v okrese Hodonín
Foto Hotel Krystal Hodonín
Hotel Krystal Hodonín - rezervovat ubytování nyní

Hotel KRYSTAL poskytuje levné ubytování v klidné části Hodonína poblíž centra tohoto malebného města. Svou výhodnou polohou blízko rakouských a slovenských hranic je vhodný například pro pobyty při tranzitu přes ČR.
Hotel Krystal rád ubytuje návštěvníky Hodonína ve svých útulně zařízených pokojích pro 1 - 3 osoby, pro náročnější hosty je připraven wellness apartmán. Samozřejmostí ve vybavení všech pokojů je sprcha s WC, telefon, TV/SAT, chladnička a možnost připojení na internet.

Náš hotel disponuje restaurací, která nabízí široký výběr z jídel evropské kuchyně, dále je možno využít salónek a terasu pro 20 osob.
V případě zájmu pořádání různých seminářů, školení a společenských akcí může posloužit hotelový salónek pro 25 osob nebo jednací salónek pro 20 osob s možností využití TV, videa a tabule.

Kromě návštěvy místních vinných sklípků se mohou naši hosté příjemně unavit také v nedalekém krytém bazéně, v sauně, fitness centru nebo na tenisových kurtech. V letním období je možné koupání v přírodě.

Pokoje v hotelu

Nově zrekonstruované pokoje, internet, satelitní TV.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Hodonín, Slovácko, ale kde Hotel Krystal Hodonín hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: HOTEL KRYSTAL Pančava 49 Hodonín. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Autobusové nádraží: 500 m
Centrum: 500 m
Vlakové nádraží: 800 m

Služby při ubytování

Hotel Krystal Hodonín Hodonín Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, výtah, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, bezbariérový přístup, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, směnárna v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén, v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je, zacvičit ve fitness, zahrát bowling, zapinkat stolní tenis, tělocvična či sportovní hala, uklidnit se při minigolfu, zacvičit si aerobik, si jít zastřílet na střelnici.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Krystal Hodonín poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Krystal Hodonín nabízí: restaurace.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, rybolov, jízda na koni, solárium.


Fotogalerie ubytování Hotel Krystal Hodonín

Hotel Krystal Hodonín recenze na ubytování Hodonín

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Krystal Hodonín kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Krystal Hodonín na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Krystal Hodonín můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Krystal Hodonín z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.420 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Krystal Hodonín a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Krystal Hodonín je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Krystal Hodonín je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Rakovec
  Foto hotelu Hotel Rakovec nabízí komfortní ubytování v nejvýznamnější rekreační oblasti města Brna, na Brněnské přehradě, která vznikla před 70-ti…
  hotely Brno ubytování od 1490 Kč
 • Hotel Emerich
  Foto hotelu Hotel Emerich se nachízí přímo u sjezdovky lyžařského areálu Pec pod Sněžkou a nabízí krásu Krkonoš, výborné lyžařské…
  hotely Trutnov ubytování od 1290 Kč v lokalitě Krkonoše
 • Hotel Bellevue Karlovy Vary
  Foto hotelu Nástup na ubytování a ukončení pobytu Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od…
  hotely Karlovy Vary ubytování od 720 Kč v lokalitě Lázně

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 39 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.