Hotel Alessandria Hradec Králové


Hotel Alessandria Hradec Králové

třída SNP 733/2, Hradec Králové
ubytování v okrese Hradec Králové
Foto Hotel Alessandria Hradec Králové
Hotel Alessandria Hradec Králové - rezervovat ubytování nyní

Nově zrekonstruovaný kongresový hotel Alessandria nabízí moderní a klidné ubytování.

Hotel Alessandria nabízí moderní a klidné ubytování. Zajišťuje vysokou úroveň všech služeb za výhodné ceny. K ubytování najdete jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje, apartmány i bezbariérový pokoj.

Hotel nabízí výlety za kulturou a historií, jízdu na koni, vyhlídkové lety. Nedaleko hotelu je sauna, bowling, tenisové kurty, squash, krytý bazén. K dispozici je mikrobus hotelu.
Směnárna, kadeřnictví, kosmetika, sekretářské služby, catering.
Možnost parkování před hotelem (parkoviště je nehlídané).

Hotel Alessandria nabízí svým návštěvníkům konferenční zázemí 5 sálů a salonků, s celkovou kapacitou až pro 530 osob. Naší nejnovější konferenční akvizicí, a zároveň vlajkovou lodí naší flotily, je NOVÝ KONGRESOVÝ SÁL, s celkovou kapacitou až 290 osob.

Dlouholeté bohaté zkušenosti našich zaměstnanců s pořádáním konferenčních akcí různého rozsahu dělají z našeho hotelu tu nejoptimálnější volbu pro Vaši akci v Hradci Králové.

Kongresový sál

divadelně až 290 osob, školně až 190 osob, nájem: 1300, - Kč / hod

Pokoje v hotelu

Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, vanou nebo sprchou, minibarem, TV se satelitem a telefonem. Kapacita hotelu je cca 230 lůžek.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel Alessandria Hradec Králové stravování

V přízemí hotelu se nacházejí vstupní prostory a recepce. Po schodech či výtahem se dostanete do restaurace, která je rozdělena architektonickým záměrem na jídelnu a kavárnu. V kavárně hraje každý pátek živá hudba. Do komplexu hotelu také patří přilehlé středisko rychlého občerstvení a pivní bar.

Řekne se Hradec Králové, ale kde Hotel Alessandria Hradec Králové hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Alessandria třída SNP 733/2 Hradec Králové. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Od autobusového a vlakového nádraží se k hotelu dostanete linkami místní dopravy č. 0, 3, 5, 6, 12.

Automobilem - z Gočárova okruhu odbočíte směrem na Slezské předměstí na Pospíšilovu třídu, dále pak na Třídu SNP, kde se hotel nachází.

Doplňující informace

Internet pouze v určitých patrech.

Dítě do 6 let s jedním dospělým na pokoji zdarma (bez nároku na snídani).

Služby při ubytování

Hotel Alessandria Hradec Králové Hradec Králové Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, výtah, bezpečnostní schránka, pokojová služba, bezbariérový přístup, rezervace letenek, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby, směnárna v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete nejbližší půjčovna lyží je.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Alessandria Hradec Králové poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Alessandria Hradec Králové nabízí: restaurace, vinárna, kavárna, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: jízda na koni.


Fotogalerie ubytování Hotel Alessandria Hradec Králové

Hotel Alessandria Hradec Králové recenze na ubytování Hradec Králové

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Alessandria Hradec Králové kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Alessandria Hradec Králové na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Alessandria Hradec Králové můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Alessandria Hradec Králové z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.466 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Alessandria Hradec Králové a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Alessandria Hradec Králové je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Alessandria Hradec Králové je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Wellness hotel Renospond
  Foto hotelu Celý hotelový komplex se nachází na úpatí Českomoravské vysočiny, která je z ekologicky nejčistších oblastí České republiky.…
  hotely Chrudim ubytování od 600 Kč
 • Boromeum Residence
  Foto hotelu Hotel Boromeum residence nabízí ubytování v komfortně a moderně vybavených apartmánech s jedním až čtyřmi lůžky v centru Hradce…
  hotely Hradec Králové ubytování od 1650 Kč
 • Hotel Trumf
  Foto hotelu Hotel Trumf se nachází v klidné části města v blízkosti historického centra. Hotel prošel celkovou rekonstrukcí. Blízké…
  hotely Mladá Boleslav ubytování od 1880 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 142 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.